• MIĘDZYNARODOWE FORUM WOJSKOWO-TECHNICZNE "ARMIA 2015". KUBINKA POD MOSKWĄ
  Międzynarodowe Forum Wojskowo-Techniczne "Armia 2015", czyli wystawa sprzętu wojskowego w Kubince pod Moskwą, przyciągają tłumy zwiedzających. To znakomita okazja, by przekonać się, w jaki sprzęt wyposażona jest rosyjska armia. A są tu czołgi i transportery opancerzone, wyrzutnie rakiet "Iskander" i "Buk", a także śmigłowce bojowe i myśliwce. W sumie około 5 tysięcy pojazdów, sztuk broni i wojskowego wyposażenia. Żołnierze ochoczo prezentowali możliwości ich sprzętu...
 • Rubel na kolanach
  W Polsce mieliśmy akcję "jedz jabłka na złość Putinowi", w Rosji zaś te popularne owoce były głównym bohaterem rolniczej wystawy "Złota jesień" w centrum Moskwy. Pojawił się tam sam premier Dmitrij Miedwiediew. W jakim stanie jest naprawdę rosyjska gospodarka? Zobacz ZDJĘCIA i przeczytaj, co o ekonomicznej przyszłości naszego sąsiada sądzą eksperci.
 • Russia Arms Expo 2013
  Eksperci podsumowali tegoroczną edycję Russia Arms Expo 2013. Spośród imponującej liczby pojazdów wojskowych, samolotów, wszelkiego typu broni i akcesoriów, wybrano pięć egzemplarzy, które okrzyknięto najlepszymi rosyjskimi produktami 2013 roku. Zobacz galerię!
 • BMPT Terminator
  Sensacją wystawy IDEF-2013 (International Defence Industry Fair) w Stambule była najnowsza wersja ciężkiego wozu wsparcia czołgów BMPT Terminator. Zdaniem ekspertów, ten sprzęt nie ma żadnych odpowiedników na świecie. Zobacz galerię!