• Maja Sablewska
  Tatuaże dają mi poczucie pewności siebie – mówi Maja Sablewska. Tatuowanie ciała gwiazda traktuje nie tylko jako formę ozdoby, lecz także jako sposób na wyrażanie swojej osobowości. Zapewnia też, że z pewnością zdecyduje się na kolejne wzory.
 • Fernandinho i Paul Pogba
  Nie o takim tatuażu marzył jeden z kibiców Manchesteru City, który postanowił na ciele mieć skład swojej ukochanej drużyny. Tatuażysta w nazwiskach dwóch piłkarzy zrobił błędy.
 • Tatuaż
  Coraz więcej kobiet decyduje się na zrobienie tatuażu. Najczęściej jest to mały wzór na stopie, nadgarstku czy żebrach. Dużą popularnością cieszą się sentencje, imiona partnerów i dzieci, motywy kwiatowe lub wszelkiego rodzaju symbole. Tatuażyści podkreślają, że w tej kwestii niezwykle łatwo załapać bakcyla i ktoś, kto raz odwiedzi salon, z pewnością wróci, by zrobić kolejny wzór.
 • Mężczyzna z tatuażem
  Coraz więcej Polaków decyduje się na wykonanie tatuażu. Kiedy idą na pierwszą wizytę do salonu, rzadko są jednak świadomi przysługujących im praw. Nie wiedzą między innymi, że w przypadku źle wykonanego wzoru mogą go poprawić na koszt tatuatora, nawet w innym salonie. Gabinetom tatuaży zdarzają się także nadużycia, takie jak żądanie zaliczki bądź pobieranie pełnej kwoty przed zabiegiem.
 • Lara Gessler
  Podczas promocji najnowszej książki, Magdzie Gessler towarzyszyła jej córka, Lara. Trzeba przyznać, że 26-latka eksponując duży tatuaż na plecach i niezwykle zgrabne nogi, skradła całą uwagę swojej słynnej mamie
 • Mężczyzna z tatuażem
  Usuwanie tatuaży stało się jednym z popularniejszych zabiegów dermatologii estetycznej. Do całkowitego pozbycia się niechcianego wzoru z ciała nie wystarczy jednak jedna sesja. Ich ilość uzależniona jest od koloru wzoru, rodzaju barwników, lokalizacji i wielkości tatuażu oraz reakcji skóry na laser. Pojedynczy zabieg średnio trwa 1-3 minuty. Aby złagodzić ból, stosowane jest znieczulenie zewnętrzne.
 • Wytatuowane ślicznotki
  Nieśmiertelna moda na tatuowanie ciała coraz częściej trafia w gusta płci pięknej. Kobiety nie poprzestają na "zdobieniu" dłoni czy nóg... Najodważniejsze panie decydują się na znacznie odważniejszy krok i pokrywają tatuażami dekolt! Zobacz zdjęcia!
 • Tatuaż na plecach
  Coraz więcej osób decyduje się na tatuaż, jednak jak się okazuje nie zawsze jest to przemyślana decyzja. Spośród tych, którzy mają „dziarę”, aż 3/4 przyznaje, że decyzję o wizycie w salonie tatuażu podjęła zbyt pochopnie. Część rozważa usunięcie ozdoby.
 • 50 nowych tatuaży na ciele Ibrahimovicia. Piłkarz ucieka z więzienia?
  W popularnym serialu "Skazany na śmierć" główny bohater wytatuował całe swoje ciało, by razem z bratem uciec z więzienia. Gdy po meczu z Caen Zlatan Ibrahimovic zdjął koszulkę, to przypominał właśnie Michaela Scofielda. Jednak 50 nowych malunków na jego skórze pojawiło się w szczytnym celu.
 • Mężczyzna z tatuażem
  Co dziesiąty Polak ma tatuaż. Najczęściej decydują się na niego kobiety, zwłaszcza pochodzące z mniejszych miejscowości i posiadające niższe niż średnie wykształcenie. Polacy cenią sobie jednak umiar w trwałym ozdabianiu ciała, zdecydowana większość ma tylko jeden niewielki tatuaż. Wśród osób nieposiadających malunku na ciele, aż co trzecia myśli o jego zrobieniu.