• Kobieta z tatuażem na brzuchu
  Co dziesiąty Polak ma tatuaż. Najczęściej decydują się na niego kobiety, zwłaszcza pochodzące z mniejszych miejscowości i posiadające niższe niż średnie wykształcenie. Polacy cenią sobie jednak umiar w trwałym ozdabianiu ciała, zdecydowana większość ma tylko jeden niewielki tatuaż. Wśród osób nieposiadających malunku na ciele, aż co trzecia myśli o jego zrobieniu.
 • Nieudane tatuaże
  Te tatuaże nie upiększają, nie są ozdobą ciała, a już na pewno nie zaliczymy ich do dzieł sztuki! Wciąż zyskująca na popularności moda na wstrzykiwanie barwnika pod skórę zbiera żniwo ofiar... Oto do czego prowadzi pochopna decyzja dotycząca wyboru salonu tatuażu.
 • Anna Durka
  Główną bohaterką listopadowego wydania magazynu „CKM” została Anna Durka – modelka i prowadząca program „Matura to Bzdura”. Wytatuowana blond piękność wzięła udział w sesji zdjęciowej pod prysznicem i zdradziła swoje maturalne wspomnienia... Zobacz galerię!
 • Tatuaż
  Dziś „dziarają” się wszyscy, niezależnie od wykonywanego zawodu i wieku. A popularne motywy: delfin, motyl, ornamenty roślinne i gwiazdki mają przede wszystkim zdobić ciało. Co jednak, jeśli tatuaż powstał pod wpływem impulsu i przysparza problemów? Radzimy jak usunąć w mało inwazyjny sposób „wakacyjną pamiątkę” dzięki laserowi.
 • Justin Bieber lansował się na meczu ligi NBA. Szpanował tatuażem
  Na trybunach podczas meczów ligi NBA często można spotkać gwiazdy estrady. Popisy koszykarzy Los Angeles Clippers i Oklahoma City Thunder z bliska oglądał Justin Bieber. Piosenkarz zwracał uwagę na siebie wielkim tatuażem.
 • Wytatuowane Polki
  W industrialnych przestrzeniach Browaru Mieszczańskiego przez dwa dni swój kunszt prezentowało przeszło 120 tatuatorów z Polski i świata. Tatuaże wykonane podczas konwencji oceniane były przez Jury w składzie: Zappa, Karol Krawczyk oraz Darek Darecki, które nagrodziło twórców najlepszych prac. Zwycięzcą w kategorii najlepszy tatuaż, zarówno pierwszego, jak i drugiego dnia festiwalu został Kosa ze Studia Speak In Color z Wodzisławia Śląskiego.
 • Tatuaż
  Tatuaże stały się tak popularne, że często przestają pełnić swoją funkcję – wyróżniać i podkreślać indywidualność człowieka. Wiele osób decyduje się na najbardziej popularne wzory albo kopiuje tatuaże gwiazd show-biznesu. Artyści tatuażyści z wieloletnim doświadczeniem buntują się przeciwko takim praktykom i namawiają klientów na znalezienie własnego motywu, który określałby ich osobowość, przekonania czy charakter.
 • 3. Intymna sesja zdjęciowa
  Dobrze wiemy, że kobieta zmienną jest… I właśnie ta cecha często utrudnia znalezienie dla niej odpowiedniego podarunku. Prezent na Dzień Kobiet powinien być nie tylko oryginalny, ale też pozwalający wyrazić jej swoją osobowość i indywidualność. Dlatego szukamy niestandardowych pomysłów na prezent w serwisach takich jak KatalogMarzeń.pl. Przedstawiamy kilka ciekawych i nieoczywistych propozycji prezentowych, dedykowanych dla różnych typów kobiet.
 • Mistrzowie tatuażu
  Podczas tegorocznej edycji TattooFestivalu 2014 w Łodzi organizator, czyli Klub Muzyczny Dekompresja przy wsparciu Polish Tattoo Museum, zdradzą tajniki tatuażu japońskiego. Oprócz tego na konwencie zaprezentują się uznani i cenieni twórcy z całej Polski.
 • Tatuaż
  Tatuaże mają równie wielu przeciwników, co zwolenników – niektórzy kochają tego typu ozdoby, inni nienawidzą. Co jednak, jeśli sami padamy ofiarą obu tych uczuć, przechodząc od uwielbienia rysunku na ciele do narastającej niechęci? Najlepiej po prostu usunąć go raz na zawsze. Dzięki współczesnej laseroterapii jest to możliwe.