• Elżbieta Bieńkowska
  Plotka głosi, że malunek na przedramieniu nie jest jedynym, jaki minister Bieńkowska ma na ciele... Na razie jednak tylko ten jeden ujrzał światło dzienne. Mimo że szefowa superministerstwa bardzo starała się go ukryć, szal spłatał jej figla i widzowie porannego programu, w którym występowała, zobaczyli to, czego widzieć nie mieli. Minister z dziarą? Tego chyba jeszcze nie było! Podoba się Wam?
 • Hubert Urbański
  Hubert Urbański przybył na premierę autorskiej kolekcji „Vocalise” Anny Marii Jopek zupełnie odmieniony... Uwagę reporterów przyciągnęła zaskakująca metamorfoza prezentera... Zobacz galerię!
 • Cheryl Cole
  Ogromny, przykrywający oba pośladki bukiet róż „ozdobił” ciało 30-letniej jurorki programu X-Factor. Na takie upiększenie zdecydowała się Cheryl Cole, jedna z najgorętszych i najbardziej rozpoznawalnych wokalistek...
 • Kobieta z tatuażem na brzuchu
  Coraz więcej osób decyduje się na wykonanie tatuażu. Sztuka ozdabiania ciała swoich zwolenników znalazła wśród ludzi show-biznesu, pojawia się także na salonach. Dzisiejsze tatuaże to często misterne arcydzieła, zaskakujące realizmem i kunsztem. Niektórzy z powodzeniem wykorzystują je do zakrycia defektów skóry, takich jak rozstępy, przebarwienia czy blizny. W przypadku rozstępów zawsze jednak możliwy jest ich rozrost lub zmiana kształtu. Czy mimo wprowadzonych podskórnie barwników możemy szukać ratunku w zabiegach medycyny estetycznej?
 • Kobieta z tatuażem - obiekt pożądania mężczyzn
  "Mężczyźni wolą blondynki" - tak zatytułowana była komedia z lat 50. z Marylin Monroe i Jane Russell. Ale czasy się zmieniają. Dziś znacznie większe szanse u panów mają kobiety z... tatuażem - wynika z ostatnio przeprowadzonych badań.
 • Kevin Durant
  Tatuaż w formie napisu jest zawsze ryzykowny. Przekonał się o tym teraz jeden z najbardziej popularnych koszykarzy ligi NBA Kevin Durant. Zawodnik Oklahoma City Thunder postanowił wytatuować sobie plecy, nie wiedział jednak, że artysta się pomylił!
 • Tatuaż z informacją o grupie krwi - nowa moda
  W Stanach Zjednoczonych coraz więcej osób decyduje się na tatuaże będące źródłem informacji o stanie ich zdrowiu dla lekarzy ratowników. Właściciele tatuaży podkreślają, że dzięki nim czują się pewnie i bezpiecznie.
 • Gwiazda kochają tatuaże, a niekiedy mają na ich punkcie prawdziwą obsesję. Młodziutka Rihanna ma już na swoim ciele całą kolekcję takich malowideł, którą ostatnio powiększyła o jeszcze jeden obrazek. Tym razem artystka wytatuowała sobie egipską boginię tuż pod biustem .
 • Tatuaże z więzienia na Filipinach
  Przepełnione, ciasne, brudne i niebezpieczne - takie są filipińskie więzienia. Więzień, który chce tu coś znaczyć, musi mieć odpowiedni tatuaż. Zobaczcie, jak ozdabiają swoje ciała przestępcy osadzeni za kratami więzienia Bilibid.
 • Dłonie w kajdankach
  Szweccy policjanci zatrzymali Polaka, który poszukiwany był dwoma listami gończymi i Europejskim Nakazem Aresztowania. Funkcjonariusze rozpoznali mężczyznę dzięki charakterystycznym tatuażom.