• Mężczyzna z tatuażem
  Coraz więcej Polaków decyduje się na wykonanie tatuażu. Kiedy idą na pierwszą wizytę do salonu, rzadko są jednak świadomi przysługujących im praw. Nie wiedzą między innymi, że w przypadku źle wykonanego wzoru mogą go poprawić na koszt tatuatora, nawet w innym salonie. Gabinetom tatuaży zdarzają się także nadużycia, takie jak żądanie zaliczki bądź pobieranie pełnej kwoty przed zabiegiem.
 • Wytatuowane Polki
  W industrialnych przestrzeniach Browaru Mieszczańskiego przez dwa dni swój kunszt prezentowało przeszło 120 tatuatorów z Polski i świata. Tatuaże wykonane podczas konwencji oceniane były przez Jury w składzie: Zappa, Karol Krawczyk oraz Darek Darecki, które nagrodziło twórców najlepszych prac. Zwycięzcą w kategorii najlepszy tatuaż, zarówno pierwszego, jak i drugiego dnia festiwalu został Kosa ze Studia Speak In Color z Wodzisławia Śląskiego.
 • Tatuaż
  Tatuaże stały się tak popularne, że często przestają pełnić swoją funkcję – wyróżniać i podkreślać indywidualność człowieka. Wiele osób decyduje się na najbardziej popularne wzory albo kopiuje tatuaże gwiazd show-biznesu. Artyści tatuażyści z wieloletnim doświadczeniem buntują się przeciwko takim praktykom i namawiają klientów na znalezienie własnego motywu, który określałby ich osobowość, przekonania czy charakter.
 • Mistrzowie tatuażu
  Podczas tegorocznej edycji TattooFestivalu 2014 w Łodzi organizator, czyli Klub Muzyczny Dekompresja przy wsparciu Polish Tattoo Museum, zdradzą tajniki tatuażu japońskiego. Oprócz tego na konwencie zaprezentują się uznani i cenieni twórcy z całej Polski.
 • Tatuaże
  Tatuaże dla jednych są modną ozdobą, która dodaje charakteru, a dla innych symbolem o głębszym znaczeniu. Niezależnie od tego, dlaczego decydujemy się na tatuaż, należy pamiętać, że jest to „związek” na całe życie i wymaga dokładnego przemyślenia.