• Kobieta w salonie tatuażu
  Salon i wzór wybrane, termin umówiony – do wymarzonego tatuażu zostało już tak niewiele. W takiej chwili nie myślimy, że coś może pójść nie tak. Reakcje uczuleniowe, stan zapalny, bliznowce, infekcje bakteryjne i wirusowe – to możliwe powikłania po źle wykonanym tatuażu. Jak w porę poznać, że dzieje się coś niedobrego? Jak się uchronić przed groźnymi powikłaniami i nie rezygnować z marzenia o tatuażu?
 • Kobieta w salonie tatuażu
  Bardzo możliwe, że malunek na skórze, o którym marzysz, szybko Ci się znudzi. Co wtedy?
 • Pola Kukiz
  Patrząc na zdjęcia 22-letniej córki posła Kukiza, nie ma się wątpliwości, że to dziewczyna z charakterem i rockową duszą. Wiele tak pięknych kobiet jak ona na pewno nie odważyłoby się zafundować swojemu ciału trwałych malunków - w dodatku tak licznych i wyglądających trochę na "przypadkowe". Pola nie tylko w ten sposób zdobi skórę, ale też nie ma oporów przed jej pokazywaniem. Podoba Wam się to?
 • Kobieta z tatuażem na brzuchu
  Co dziesiąty Polak ma tatuaż. Najczęściej decydują się na niego kobiety, zwłaszcza pochodzące z mniejszych miejscowości i posiadające niższe niż średnie wykształcenie. Polacy cenią sobie jednak umiar w trwałym ozdabianiu ciała, zdecydowana większość ma tylko jeden niewielki tatuaż. Wśród osób nieposiadających malunku na ciele, aż co trzecia myśli o jego zrobieniu.
 • Nieudane tatuaże
  Te tatuaże nie upiększają, nie są ozdobą ciała, a już na pewno nie zaliczymy ich do dzieł sztuki! Wciąż zyskująca na popularności moda na wstrzykiwanie barwnika pod skórę zbiera żniwo ofiar... Oto do czego prowadzi pochopna decyzja dotycząca wyboru salonu tatuażu.
 • Mistrzowie tatuażu
  Podczas tegorocznej edycji TattooFestivalu 2014 w Łodzi organizator, czyli Klub Muzyczny Dekompresja przy wsparciu Polish Tattoo Museum, zdradzą tajniki tatuażu japońskiego. Oprócz tego na konwencie zaprezentują się uznani i cenieni twórcy z całej Polski.
 • Elżbieta Bieńkowska
  Plotka głosi, że malunek na przedramieniu nie jest jedynym, jaki minister Bieńkowska ma na ciele... Na razie jednak tylko ten jeden ujrzał światło dzienne. Mimo że szefowa superministerstwa bardzo starała się go ukryć, szal spłatał jej figla i widzowie porannego programu, w którym występowała, zobaczyli to, czego widzieć nie mieli. Minister z dziarą? Tego chyba jeszcze nie było! Podoba się Wam?
 • Kobieta z tatuażem na brzuchu
  Coraz więcej osób decyduje się na wykonanie tatuażu. Sztuka ozdabiania ciała swoich zwolenników znalazła wśród ludzi show-biznesu, pojawia się także na salonach. Dzisiejsze tatuaże to często misterne arcydzieła, zaskakujące realizmem i kunsztem. Niektórzy z powodzeniem wykorzystują je do zakrycia defektów skóry, takich jak rozstępy, przebarwienia czy blizny. W przypadku rozstępów zawsze jednak możliwy jest ich rozrost lub zmiana kształtu. Czy mimo wprowadzonych podskórnie barwników możemy szukać ratunku w zabiegach medycyny estetycznej?
 • Dziewczyna z tatuażami
  Nawet nietrwały tatuaż henną może mieć niekorzystny wpływ na nasze zdrowie - ostrzegają eksperci. Czasem może wywołać bolesne i oszpecające reakcje skóry.
 • Kobieta w salonie tatuażu
  Planujesz ozdobienie ciała trwałym malunkiem? Pamiętaj, że każda najmniejsza zmiana wagi może popsuć dzieło i konieczne będzie jego poprawianie.