• Tomasz Karolak
  Nigdy nie ukrywał swojej słabości do tatuaży, jednak dopiero teraz zdecydował się na odważny krok… Ma już ich ponad 10 (m.in. krzyże i anioły), a do kolekcji dorzucił kolejny (tym razem w widocznym miejscu), przedstawiający Matkę Boską. Tomasz Karolak pochwalił się sporym tatuażem na przedramieniu! Zobacz zdjęcia!
 • Wytatuowane ślicznotki
  Nieśmiertelna moda na tatuowanie ciała coraz częściej trafia w gusta płci pięknej. Kobiety nie poprzestają na "zdobieniu" dłoni czy nóg... Najodważniejsze panie decydują się na znacznie odważniejszy krok i pokrywają tatuażami dekolt! Zobacz zdjęcia!
 • Nieudane tatuaże
  Te tatuaże nie upiększają, nie są ozdobą ciała, a już na pewno nie zaliczymy ich do dzieł sztuki! Wciąż zyskująca na popularności moda na wstrzykiwanie barwnika pod skórę zbiera żniwo ofiar... Oto do czego prowadzi pochopna decyzja dotycząca wyboru salonu tatuażu.
 • Anna Durka
  Główną bohaterką listopadowego wydania magazynu „CKM” została Anna Durka – modelka i prowadząca program „Matura to Bzdura”. Wytatuowana blond piękność wzięła udział w sesji zdjęciowej pod prysznicem i zdradziła swoje maturalne wspomnienia... Zobacz galerię!
 • Wytatuowane Polki
  W industrialnych przestrzeniach Browaru Mieszczańskiego przez dwa dni swój kunszt prezentowało przeszło 120 tatuatorów z Polski i świata. Tatuaże wykonane podczas konwencji oceniane były przez Jury w składzie: Zappa, Karol Krawczyk oraz Darek Darecki, które nagrodziło twórców najlepszych prac. Zwycięzcą w kategorii najlepszy tatuaż, zarówno pierwszego, jak i drugiego dnia festiwalu został Kosa ze Studia Speak In Color z Wodzisławia Śląskiego.