• Kaseta wideo
  Kaseta wideo, dyskietka, aparat na kliszę filmową... Bez tych technologii życie wydawało się niemożliwe. Dziś jednak nie moglibyśmy sobie wyobrazić powrotu do dawnych urządzeń.
 • Roboty
  Amerykański pionier i lider w dziedzinie robotyki, powszechnie kojarzony z robotami domowymi, iRobot Corporation, rozpoczynał działalność od tworzenia robotów przeznaczonych dla wojska oraz administracji państwowej. Na przestrzeni blisko ćwierć wieku urządzenia iRobot pozwoliły uchronić tysiące ludzi przed zagrożeniem oraz wykonały niezliczoną ilość trudnych misji. Zobacz zdjęcia!
 • Samsung OLED 4K
  Wyczekane, wymarzone - na te gry i produkty patrzymy z nadzieją. I liczymy, że po premierze nie okażą się totalną klapą, a wszystkie zapowiedzi kłamstwami.
 • Samsung OLED 4K
  Wyczekane, wymarzone - na te gry i produkty patrzymy z nadzieją. I liczymy, że po premierze nie okażą się totalną klapą, a wszystkie zapowiedzi kłamstwami.
 • Gadżety, które chciałbyś mieć!
  Należysz do tej grupy facetów, którzy lubią ułatwiać sobie życie pomysłowymi przedmiotami? Przedstawiamy pierwszą odsłonę galerii, w której każdy gadżeciarz znajdzie coś dla siebie. Zobacz koniecznie!
 • Donald Tusk mówił, że technologie teleinformatyczne to przyszłość gospodarki. Podkreślał jednak, że nie należy zapominać w tym kontekście o zagrożeniach, jakie ze sobą niosą. Podał przykład protestów przeciwko ACTA. Okazało się - mówił premier - że kwestia wolności, praw obywatelskich, ochrony wartości to wszystko nabiera zupełnie innego wymiaru i domaga się zupełnie innej refleksji i autorefleksji.
 • Granie na konsoli
  Xbox 360 i PS3 są już przestarzałe. Ich procesory i układy graficzne nie są już w stanie dorównać pecetom. Nic więc dziwnego, że zarówno Sony, jak i Microsoft szykują nowe wersje pudełek do grania. Oto, co na razie wiadomo.
 • Robot
  W USA powstaje robot, który będzie umiał rozpoznać przedmioty w środowisku, połączyć je i użyć jako narzędzi do wykonania określonego zadania. MacGyver Bot ma służyć w oddziałach US Marines, jednak interesują się nim także służby ratownicze i geologiczne.
 • Sekretarz generalny FIFA Jerome Valcke
  Międzynarodowa Rada Piłkarska (International Football Association Board), zajmująca się tworzeniem i nowelizacją przepisów gry, zezwoliła w czwartek na wprowadzenie technologii "goal-line", która pozwoli lepiej ocenić, czy piłka przekroczyła linię bramkową.
 • Projekt „Transformer”
  Armia to jeden z sektorów, w który inwestuje się najwięcej pieniędzy, dlatego każda koncepcja militarna, nawet ta najbardziej oderwana od rzeczywistości, ma szansę zostać wcieloną w życie. Oto najnowsze projekty zbrojeniowe USA.