Agnieszka Radwańska w ćwierćfinale turnieju WTA w Toronto
14 sierpnia 2015Agnieszka Radwańska awansowała do ćwierćfinału tenisowego turnieju WTA w
Toronto. W trzeciej rundzie broniąca tytułu z ubiegłego roku Polka
pokonała Francuzkę Alize Cornet 6:2, 4:6, 6:4.