Richard Gasquet przegrał w 3. rundzie turnieju ATP Waszyngtonie
07 sierpnia 2015Richard Gasquet odpadł w trzeciej rundzie z tenisowego turnieju ATP w
Waszyngtonie. Rozstawiony z czwórką Francuz przegrał z Amerykaninem
Johnem Sockiem 7:6 (7-4), 6:7 (5-7), 4:6.