Wimbledon: Porażka Urszuli Radwańskiej. Samantha Stosur za silna dla Polki
01 lipca 2015Urszula Radwańska odpadła z wielkoszlemowego turnieju tenisowego na
kortach Wimbledonu. Polka w meczu drugiej rundy przegrała z Australijką
Samanthą Stosur 3:6, 4:6.