Na Wimbledonie już grają. Tenisistki pięknie prezentują się w bieli. ZDJĘCIA
29 czerwca 2015Rozpoczął się wielkoszlemowy turniej na kortach Wimbledonu. Tradycyjnie w Londynie obowiązuje kolor biały. Tenisistki musiały swoje kolorowe stroje zostawić w szafie.