Janowicz przegrał z Nishikorim i odpadł z turnieju ATP w Halle
19 czerwca 2015Jerzy Janowicz nie przebrnął ćwierćfinału turnieju tenisistów na
trawiastych kortach w Halle, w Niemczech. W meczu o awans do czołowej
czwórki Polak przegrał z - rozstawionym z numerem 2 - Keim Nishikorim z
Japonii 4:6, 7:5, 3:6.