Agnieszka Radwańska w półfinale turnieju WTA w Nottingham
12 czerwca 2015Agnieszka Radwańska awansowała do półfinałów turnieju tenisistek na
trawiastych kortach w Nottingham, w Anglii. W meczu 1/4 finału Polka,
rozstawiona z numerem 1, pokonała Lauren Davis ze Stanów Zjednoczonych
6:2, 6:2.