• Pod choinkę: The Beatles "1+"
  Fani muzyki nie powinni narzekać na święta. Może nie pojawia się w tym czasie zbyt wiele interesujących nowości, ale za to na półkach ląduje sporo ekskluzywnych wydań ważnych płyt sprzed lat i specjalne kompilacje.
 • Justin Bieber "My World" (2010)
  Projekt nosi tytuł "The Bigger Picture" i ma być hołdem dla okładki płyty jako formy artystycznej. Ludzie z brytyjskiej firmy Aptitude do najsłynniejszych albumów w historii muzyki – od krążków Beatlesów przez Michaela Jacksona po Justina Biebera i Adele – dorobili nie tyle drugie dno, co drugie tło. Zobaczcie, co mogłoby się wydarzyć poza ich marginesami…
 • Adele prześcignęła Oasis na listach przebojów
  Adele z płytą "21" wspięła się na czwarte miejsce klasyfikacji wszech czasów najlepiej sprzedających się krążków w Wielkiej Brytanii. Wyprzedziła m.in. "Whats The Story (Morning Glory)" Oasis.
 • Adele w prezencie świątecznym da nam nową wersję "21"
  Adele przymierza się do reedycji multiplatynowego dzieła, "21". Wznowienie trafi do sklepów w okolicach świąt Bożego Narodzenia.
 • 7. "21" – Adele
  Adele święci triumf za triumfem. Jej przebojowy krążek "21" znalazł się właśnie na liście najlepiej sprzedających się albumów stulecia w Wielkiej Brytanii, wyprzedzając nawet Pink Floyd i legendarne "The Dark Side Of The Moon". "Każdy tydzień przybliża Adele do pobicia kolejnego rekordu" – zapowiada dyrektor ds. marketingu Official Charts Company, przygotowującej to zestawienie. Oto 10 najlepiej sprzedających się albumów tego wieku...