• Policja
  To pierwsza taka akcja organizowana wspólnie z Europejską Organizacją Policji Ruchu Drogowego TISPOL - usłyszeliśmy w Komendzie Głównej Policji. A mundurowi będą bardziej surowi dla kierowców ciężarówek i busów.
 • Wypadek na drodze ekspresowej S3 w kierunku Świebodzina
  Na drodze ekspresowej S3 w kierunku Świebodzina, w rejonie miejscowości Kępsko (Lubuskie) doszło do wypadku, w którym zginęło sześć osób - poinformował rzecznik policji w Świebodzinie Łukasz Szymański.
 • Wypadek na DK50 w Zbiroży koło Mszczonowa
  Tragiczny wypadek pod Mszczonowem. Do wypadku doszło około godziny 10. Bus jadący pomiędzy tirami najechał na tira poprzedzającego go, a następnie najechał na jego tył tir, który jechał za nim. Na skutek zderzenia jadący między ciężarówkami bus został zmiażdżony. Kierujący busem i jego pasażer ponieśli śmierć na miejscu. Kierowca tira jadącego za busem trafił do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Jest w szoku.
 • Uwaga, wypadek!
  Karetka, tir i bus zderzyły się w Korytnicy pod Piotrkowem Trybunalskim w województwie łódzkim. Ambulans wypadł z drogi , dachował i uderzył w drzewo. W wypadku ranna została m.in. ciężarna kobieta, która była przewożona przez pogotowie.
 • "Kogut" na radiowozie
  Jedna osoba zginęła, a osiem innych zostało rannych w wyniku zderzenia osobowego busa z tirem. Do wypadku doszło na drodze krajowej nr 92 pomiędzy miejscowościami Kaszewy i Wojszyce w Łódzkiem.
 • Zablokowana krajowa "jedenastka"
  Droga krajowa nr 11, łącząca Śląsk z Poznaniem, została rano zablokowana na odcinku między Tarnowskimi Górami a Lublińcem. W miejscowości Pusta Kuźnica doszło do czołowego zderzenia audi z ciężarówką. Jedna osoba zginęła.
 • Koszmarny wypadek drogowy. Zginęli wszyscy z busa
  Tragedia na drodze na Podlasiu. Na trasie krajowej numer 66 tir uderzył czołowo z wielkim impetem w osobowego busa. Zginęli wszyscy, którzy podróżowali mniejszym autem.
 • Koszmarny wypadek w Nowym Mieście nad Pilicą na Mazowszu
  W czołowym zderzeniu volkswagena transportera z ciężarowym volvo w Nowym Mieście nad Pilicą (woj. mazowieckie) zginęło 18 osób. Jedna - kierowca tira - została ranna. W województwie mazowieckim i łódzkim ogłoszono trzydniową żałobę. Zdjęcia z miejsca wypadku są wstrząsające.