• "Les Misérables. Nędznicy"
    "Les Misérables. Nędznicy" – adaptacja 150-letniej powieści Victora Hugo i najsłynniejszy musical świata w jednym – trafił właśnie do polskich kin. Głośny film Toma Hoopera już nagrodzono trzema Złotymi Globami, a zbliżająca się oscarowa gala może wynieść tę produkcję na piedestał sławy, bowiem obraz otrzymał nominację w ośmiu kategoriach. Na ekranie śpiewają (z lepszym lub gorszym skutkiem) największe gwiazdy Hollywood, m.in. Hugh Jackman, Russell Crowe, Anne Hathaway, Amanda Seyfried, Helena Bonham Carter i Eddie Redmayne.
  • "Les Misérables. Nędznicy" – dwuipółgodzinny bryk z Hugo
    Trzy Złote Globy, osiem nominacji do Oscara, dziewięć nominacji do nagród BAFTA, ponad 250 milionów dolarów zarobionych w kinach na całym świecie. Nowych "Nędzników" na pewno warto zobaczyć. Ale czy zasłużyli na wszelkie zaszczyty i honory, którymi ich obsypano, to już kwestia dyskusyjna.
  • Russell Crowe, czyli twardy Inspektor Javert
    Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że może to być kolejny oscarowy przebój Toma Hoopera, twórcy obsypanego nagrodami "Jak zostać królem". W nowe wersji słynnego musicalu "Les Miserables", czyli "Nędznicy", zaśpiewają same gwiazdy, a lista płac zapiera dech: Hugh Jackman, Anne Hathaway, Helena Bonham Carter, Russell Crowe. Oto pierwsze kadry z mocno oczekiwanej superprodukcji...