• Tomasz Lis, Tomasz Karolak
  Tomasz Lis i Tomasz Karolak kilka miesięcy temu bawili się przednio, naśmiewając się z fałszywego konta Kingi Dudy. Dziś relacje między dziennikarzem i aktorem uległy ochłodzeniu, bowiem obaj panowie obrzucają się wzajemnymi oskarżeniami.
 • Tomasz Lis, Tomasz Karolak
  Tomasz Karolak znajduje się aktualnie w ogniu ostrej krytyki za swój ostatni wywiad sugerujący, iż sympatie polityczne aktora uległy zmianie. Zdaniem Tomasza Lisa jest to przejaw oportunizmu.
 • Tomasz Lis
  Tomasz Lis dla TVP to hańba -  mówi w wywiadzie dla "Super Expressu" Andrzej Urbański, były prezes TVP, który zatrudnił Lisa w telewizji publicznej.
 • Tomasz Karolak, Tomasz Lis
  Zdaniem Karoliny Korwin Piotrowskiej, wbrew swoim intencjom, Tomasz Lis i Tomasz Karolak w dużej mierze przyczynili się do wyborczego sukcesu Andrzeja Dudy.
 • Tomasz Lis i Tomasz Karolak
  Andrzej Duda był gościem "Faktu", ale w holu wydawnictwa Ringier Axel Springer wyszedł mu naprzeciw redaktor naczelny Tomasz Lis. Dziennikarka "Newsweeka" Renata Kim zamieściła na swoim profilu na Facebooku informację wraz ze zdjęciem o tym, że Lis osobiście przeprosił Dudę
 • Andrzej Duda wysiada z limuzyny
  Andrzej Duda, komentując poniedziałkowy program "Tomasz Lis na żywo" w TVP, nie szczędził ostrych słów. "Uważam za wstrętne to, co zrobił wczoraj redaktor Lis z Tomaszem Karolakiem. To miało na celu poniżenie mojej córki" - oburzył się kandydat PiS na prezydenta.
 • Antoni Macierewicz i Jan Pospieszalski
  PiS żąda odwołania Tomasza Karolaka z komitetu honorowego prezydenta. Domaga się też przeprosin od Tomasza Lisa. We wczorajszym programie dziennikarza, Karolak komentował rzekomy wpis na Twitterze córki Andrzeja Dudy.
 • Bronisław Komorowsi w spocie PiS
  Nowy spot Andrzeja Dudy na finiszu kampanii wyborczej. W sztabie kandydata PiS na prezydenta zaprezentowano klip, w którym wykorzystano między innymi niedawne wypowiedzi Bronisława Komorowskiego
 • Tomasz Karolak
  Sztab PiS oburzony wczorajszym programem "Tomasz Lis na żywo" w TVP2. Szefowa sztabu Andrzeja Dudy Beata Szydło powiedziała, że złoży protest do TVP, Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich oraz Rady Etyki Mediów. Sztab chce także przeprosin jeszcze dziś w głównym wydaniu "Wiadomości".
 • Tomasz Lis i Tomasz Karolak
  TVP przeprosiła córkę Andrzeja Dudy w wieczornych "Wiadomościach" za pomyłkę Tomasza Lisa w jego publicystycznym programie. Telewizja publiczna bije się w piersi także w sprawie innego programu.