• Dawid Woliński
  Według Dawida Wolińskiego idealna modelka powinna mieć nie tylko piękne ciało i twarz, lecz także charyzmę i barwną osobowość. Projektant twierdzi, że w 6. edycji „Top Model” już wybrał osoby, które mają te cechy. Jego zdaniem to właśnie walka o faworytów powoduje najwięcej spięć i emocji między jurorami. Mówi, że w pokoju obrad mają miejsce dantejskie sceny.
 • Top Model
  Już jesienią widzowie stacji TVN ponownie będą mogli oglądać program "Top Model", w którym pod okiem jury, aspirujące do roli modelki uczestniczki, będą rywalizowały o główną wygraną.
 • Casting do "Top Model"
  Wiosną na antenę stacji TVN powróci program "Top Model". Jury show, w składzie: Joanna Krupa, Dawid Woliński, Marcin Tyszka i Katarzyna Sokołowska ponownie ruszyło z poszukiwaniami kandydatek na modelki. Zobacz, co działo się na castingu w Warszawie.
 • Michał Piróg od początku nie ukrywał swojego negatywnego zdania na temat programu "Woli i Tysio na pokładzie". Ostatnio tancerz wyznał, że gdyby jemu zdarzyło się wystąpić w takiej produkcji, z pewnością by się tego wstydził.
 • Ich telewizyjna kariera zawisła na włosku. Ale to wcale nie oznacza, że narzekają teraz na nadmiar wolnego czasu i problemy finansowe. Wizerunek Marcina Tyszki i Dawida Wolińskiego, czyli jurorów show "Top Model" i bohaterów programu "Woli i Tysio", nie ucierpiał.
 • To byłaby prawdziwa sensacja. Po tym, jak wybrano nową jurorkę, zaangażowano takie gwiazdy, jak Anja Rubik i Joanna Krupa oraz przeprowadzono kilka pierwszych castingów, pojawiła się informacja, że TVN jednak nie pokaże jesienią kolejnej edycji "Top model". Jak informuje Fakt, winę za taką decyzję ponoszą Dawid Woliński i Marcin Tyszka, którzy nadszarpnęli swój wizerunek ekspertów programem "Woli i Tysio na pokładzie".
 • Właśnie ruszyły castingi do najnowszej edycji programu "Top Model". Jury w nowym składzie pojawiło się najpierw w Rzeszowie, niestety nie po to, by oceniać uczestniczki, a w celu pozowania do zdjęć i robienia show przed kamerami. Czy relacje z castingów, które oglądamy na ekranie to tylko magia telewizji?
 • "Top Model"
  Castingi do nowej edycji "Top Model" ruszyły pełną parą. W Rzeszowie po raz pierwszy spotkało się całe jury, wraz z nową członkinią, Katarzyną Sokołowską. Choreografka i reżyserka pokazów mody zastąpiła w programie Karolinę Korwin-Piotrowską. Zobacz, jak prezentuje się jury w nowym składzie.
 • Paulina Sykut i Olga Kaczyńska
  Króciutka, złota i baaardzo wycięta przy dekolcie. Tę śmiało odsłaniającą biust sukienkę pokazała zwyciężczyni Top Model, Olga Kaczyńska, podczas finału show. Tym razem tę samą kreację projektu Dawida Wolińskiego zaprezentowała, w finale „Must Be The Music”, Paulina Sykut. Pogodynka czy modelka - która wypadła lepiej? Zobacz zdjęcia!
 • Paulina Papierska i Olga Kaczyńska
  Top Model powraca! Niebawem rusza kolejna edycja kontrowersyjnego show, które ma wyłonić gwiazdy modelingu. Zobacz!