• Kuba Wojewódzki na otwarciu Utopii
    Kuba Wojewódzki rzadko kogoś chwali. Zatem popularna dziennikarka i była jurorka "Top Model" Karolina Korwin-Piotrowska może mieć powód do zadowolenia! Nazwał ją wolnym człowiekiem.
  • Jeden z castingów odbędzie się w Warszawie
    Wspaniała wiadomość dla wszystkich fanów programu „Top Model. Zostań Modelką”. Ruszyły castingi do kolejnej edycji show. Jeśli zatem pragniesz odmienić swoje życie i spróbować sił w modelingu to koniecznie zgłoś się na casting i zachwyć jury! Nie możesz przyjść osobiście? Nic straconego! Równolegle z castingami odbywającymi się w trzech największych miastach w Polsce, trwa casting internetowy. To Ty zadecyduj, którą formę zgłoszenia wybierasz.
  • Casting w Sopocie
    Ruszył program „Top Model. Zostań modelką”. Jury wybierze najpiękniejsze i najbardziej intrygujące dziewczyny. Trenerzy programu Magda Mielcarz oraz Michał Piróg szukali dziewczyn mających największe predyspozycje do zawodu modelki. Nie wszystkie spełniały obowiązujące w świecie modelingu kryteria. Piróg zaprosił na casting Giselle, która zabłysnęła nie wyglądem, lecz innym talentem. O panie z pełnymi kształtami walczyły Joanna Krupa i Karolina Korwin Piotrowska. Panowie z jury, Dawid Woliński i Marcin Tyszka, byli bardziej rygorystyczni i kwalifikowali dziewczęta pod warunkiem zrzucenia wagi. Niektóre kandydatki okazały się bardzo odważne a światło dzienne ujrzały nie tylko biusty. Oto zdjęcia z castingów i planu.