• Rewia mody gwiazd na pokazie Łukasza Jemioła
  Pokaz mody cenionego designera to dobry pretekst do… pokazania się dla gwiazd show-biznesu i celebrytów. W efekcie podziwiamy starannie przygotowane kreacje nie tylko na wybiegu, ale i na czerwonym dywanie. Tak też był na pokazie nowej kolekcji Łukasza Jemioła. Odwiedziły go wystrojone sławy i znawcy modowej branży. Jakie kreacje zaprezentowały gwiazdy? Oto zdjęcia.
 • Magdalena Mielcarz w wiosennej kampanii CCC
  Magdalena Mielcarz kuje żelazo póki gorące. Nieco zapomniana gwiazda „Quo Vadis” powróciła za sprawą programu „Top Model” i postanowiła zostać na dłużej. Piękna modelka wystąpiła w sesji zdjęciowej na użytek nowej kampanii marki CCC. Nastrojowa sesja zdjęciowa uchwyciła piękność w klubowych wnętrzach. Mielcarz eksponuje na zdjęciach długie i zgrabne nogi. Trudno się dziwić, marka, oprócz dodatków, skupia się na produkcji obuwia a nic tak nie podkreśla piękna kobiecych nóg jak wysokie szpilki... Zobacz Magdę Mielcarz w zmysłowej sesji!
 • Impreza i nauka z Anją Rubik w Top Model
  Konkurencja wciąż trwa i wciąż budzi emocje. Tym razem udało się przyłapać dziewczyny z programu podczas szalonej zabawy w nocnym klubie. Myliłby się ten, kto by pomyślał, że modelki w pełni oddały się imprezowemu szaleństwu. Kandydatki do tytułu Top Model miały bowiem ważne zadanie: udowodnić, że potrafią nie tylko dobrze się bawić, ale też przypodobać się osobom z branży i nawiązać nowe, cenne znajomości. Uczyła ich tego sama Anja Rubik! Polska topmodelka numer 1 na imprezę przyprowadziła ukochanego - topmodela Sashę Knezevica. Zobacz, co dziś wydarzy się w programie!
 • Top Model: sesje i pokazy w trudnych warunkach
  Top Model bynajmniej nie zamierza być „grzecznym” programem o modzie i grzecznych dziewczynkach. Śliczne uczestniczki stanęły przed trudnymi wyzwaniami. Narzucone zmiany wyglądu, z którymi trudno się pogodzić. Pokaz mody z przeszkodami w postaci lampy, kosza na śmieci czy hydrantu. A na koniec – sesja zdjęciowa z w towarzystwie węży i pająków. Oto prawdziwa modowa szkoła przetrwania. Pod czujnym okiem gwiazd. Zobacz zdjęcia!
 • Anja Rubik i Magda Mielcarz na okładce „Gali”
  Dwie piękne polskie  modelki, Anja Rubik i Magda Mielcarz, prywatnie przyjaciółki, pozują do wspólnej sesji i opowiadają o życiu w świecie wielkiej mody.
 • Casting w Sopocie
  Ruszył program „Top Model. Zostań modelką”. Jury wybierze najpiękniejsze i najbardziej intrygujące dziewczyny. Trenerzy programu Magda Mielcarz oraz Michał Piróg szukali dziewczyn mających największe predyspozycje do zawodu modelki. Nie wszystkie spełniały obowiązujące w świecie modelingu kryteria. Piróg zaprosił na casting Giselle, która zabłysnęła nie wyglądem, lecz innym talentem. O panie z pełnymi kształtami walczyły Joanna Krupa i Karolina Korwin Piotrowska. Panowie z jury, Dawid Woliński i Marcin Tyszka, byli bardziej rygorystyczni i kwalifikowali dziewczęta pod warunkiem zrzucenia wagi. Niektóre kandydatki okazały się bardzo odważne a światło dzienne ujrzały nie tylko biusty. Oto zdjęcia z castingów i planu.