• Top Model dla New Look
  Najlepsze uczestniczki dwóch edycji programu spotkały się podczas niezwykłego happeningu. Dawno nie widziana Paulina Papierska, zwyciężczyni pierwszej edycji, pozowała w kreacjach New Look wspólnie z finalistkami drugiej – Anną Bałon i Michaliną Manios. Jak wypadły? Która najlepiej sobie poradziła? Oto zdjęcia!
 • Olga Kaczyńska wygrała Top Model
  Życie wymaga nierzadko trudnych wyborów. Zwyciężczyni Top Model postawiła wszystko na jedną kartę. Dla szansy zostania modelką zrezygnowała z perspektywy kariery w uznanej branży…
 • Tak wyglądał finał 2. edycji Top Model!
  Zażarta rywalizacja do samego. Tradycyjnie – karkołomne zadania, tym razem wykonywane na oczach publiczności. Efekty pirotechniczne, plejada znanych osobistości, no i piękne dziewczyny w skąpych strojach… Zobacz, co się działo w finale 2. edycji Top Model!
 • Anna Bałon
  Choć do finału Top Model jeszcze daleko, to już teraz można mówić o faworytkach, które mają szansę wygrać program. Trzy dziewczyny - Anna Bałon, Michalina Manios i Olga Kaczyńska - wzięły udział w prestiżowym paryskim tygodniu mody. Czy jest wśród nich ta, która zgarnie główną nagrodę w show TVN?