• Top Model w kampanii promocyjnej biżuterii Apart wiosna/lato 2012
  Feeria kolorów w szalonych stylizacjach, bukiety egzotycznych kwiatów i owoców, a także eleganckie i monochromatyczne wnętrze atelier Zień Home oraz ekskluzywna biżuteria Apart. To wszystko dało zaskakujący efekt – podobnie jak współpraca modelek o dwóch zupełnie różnych typach urody. Zdjęcia nasycone soczystymi barwami urzekają oryginalnością.
 • Paulina Sykut i Olga Kaczyńska
  Króciutka, złota i baaardzo wycięta przy dekolcie. Tę śmiało odsłaniającą biust sukienkę pokazała zwyciężczyni Top Model, Olga Kaczyńska, podczas finału show. Tym razem tę samą kreację projektu Dawida Wolińskiego zaprezentowała, w finale „Must Be The Music”, Paulina Sykut. Pogodynka czy modelka - która wypadła lepiej? Zobacz zdjęcia!
 • Paulina Papierska i Olga Kaczyńska
  Top Model powraca! Niebawem rusza kolejna edycja kontrowersyjnego show, które ma wyłonić gwiazdy modelingu. Zobacz!
 • Olga Kaczyńska
  Chcesz zrobić karierę modelki, zaistnieć w show-biznesie jako uczestniczka telewizyjnego show? Szansą jest kolejna edycja Top Model. Castingi odbędą się w kilku polskich miastach. Szczęścia mogą spróbować dziewczęta, które spełniają wymogi organizatorów. Oto szczegóły!
 • Olga Kaczyńska wygrała Top Model
  Życie wymaga nierzadko trudnych wyborów. Zwyciężczyni Top Model postawiła wszystko na jedną kartę. Dla szansy zostania modelką zrezygnowała z perspektywy kariery w uznanej branży…
 • Tak wyglądał finał 2. edycji Top Model!
  Zażarta rywalizacja do samego. Tradycyjnie – karkołomne zadania, tym razem wykonywane na oczach publiczności. Efekty pirotechniczne, plejada znanych osobistości, no i piękne dziewczyny w skąpych strojach… Zobacz, co się działo w finale 2. edycji Top Model!
 • Anna Bałon
  Choć do finału Top Model jeszcze daleko, to już teraz można mówić o faworytkach, które mają szansę wygrać program. Trzy dziewczyny - Anna Bałon, Michalina Manios i Olga Kaczyńska - wzięły udział w prestiżowym paryskim tygodniu mody. Czy jest wśród nich ta, która zgarnie główną nagrodę w show TVN?