• Paulina Papierska i Olga Kaczyńska
  Top Model powraca! Niebawem rusza kolejna edycja kontrowersyjnego show, które ma wyłonić gwiazdy modelingu. Zobacz!
 • Olga Kaczyńska
  Chcesz zrobić karierę modelki, zaistnieć w show-biznesie jako uczestniczka telewizyjnego show? Szansą jest kolejna edycja Top Model. Castingi odbędą się w kilku polskich miastach. Szczęścia mogą spróbować dziewczęta, które spełniają wymogi organizatorów. Oto szczegóły!
 • Top Model dla New Look
  Najlepsze uczestniczki dwóch edycji programu spotkały się podczas niezwykłego happeningu. Dawno nie widziana Paulina Papierska, zwyciężczyni pierwszej edycji, pozowała w kreacjach New Look wspólnie z finalistkami drugiej – Anną Bałon i Michaliną Manios. Jak wypadły? Która najlepiej sobie poradziła? Oto zdjęcia!
 • Wygrała program, nikt jej nie chce. Co się stanie z polską Top Model?
  Jeszcze niedawno wydawało się, że świat stoi przed nią otworem. A jednak zwyciężczyni Top Model ma poważne zmartwienie – nikt nie chce jej zatrudnić…
 • Nowe wcielenie Top Model. Papierska blondynką!
  Serca widzów i ich głosy, które pozwoliły jej wygrać telewizyjne show, zdobyła jako ognista brunetka. A jednak Paulina Papierska, zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji programu Top Model, przeszła zdecydowaną metamorfozę. Została blondynką. Jak prezentuje się w nowym wcieleniu?
 • Kasia Smolińska pozuje dla biżuteryjnej marki Diva – kulisy sesji
  Zwyciężczyni Top Model, Paulina Papierska, nie najlepiej radzi sobie w modowym światku. Co innego niektóre z jej koleżanek z programu, które pozują w sesjach zdjęciowych i są zapraszane na wybiegi. Jedną z nich jest Kasia Smolińska, która odpadła z programu jeszcze przed finałem. Ta śliczna blondynka wzięła udział w sesji zdjęciowej promującej biżuterię australijskiej marki Diva, która właśnie wchodzi na polski rynek. Jak Smolińska radziła sobie na planie? Efekty finalne współpracy zobaczymy już w marcu. Oto kulisy sesji!
 • Zdobyła serca widzów i główną wygraną w programie. Teraz 19-letnia Paulina Papierska rusza zawojować świat mody.
 • Karolina Malinowska
  - Zwyciężczyni programu Top Model Paulina Papierska absolutnie nie ma żadnych szans, by zostać top modelką – bezlitośnie podsumowuje Karolina Malinowska. Była modelka, a obecnie arbiterka stylu radykalnie określa, jakie dziewczęta mają szansę na karierę na wybiegu. I… otwiera własną szkołę dla adeptek modellingu.
 • Czy Paulinie się uda?
  Gdy w naszej sondzie pytaliśmy, czy programy typu "Top Model" dają realną szansę na karierę, większość czytelników odparła "nie". A co na to guru polskiego modellingu, Anja Rubik? Ta jedna z najlepszych modelek świata oceniła możliwości Pauliny Papierskiej, zwyciężczyni polskiej edycji "Top Model".
 • Paulina Papierska
  W Zbąszynku (woj. lubuskie) nie mówią o niej inaczej, niż "nasza Paulinka". Od kilku dni skromna, spokojna, trochę wstydliwa dziewczyna jest chlubą pięciotysięcznego miasteczka. 19-letnia Paulina Papierska wygrała pierwszą polską edycję prestiżowego konkursu. Ale jej mama ma pewne obawy...