• Totalizator Sportowy topi fortunę w końskim biznesie
  Wartość zakładów na służewieckim torze w 2012 r. miała sięgnąć 140 mln zł. W tym roku jest siedmiokrotnie niższa, a rynek wyścigowy się kurczy - nie tylko w Polsce, alarmuje "Puls Biznesu".
 • W ubiegłym roku w grach na pieniądze uczestniczył co drugi dorosły Polak
  To pierwsze takie badanie. Przeprowadziło je Centrum Badań Opinii Społecznej. Pokazuje, ilu Polaków jest uzależnionych od hazardu, w co najczęściej grają, z jakiego powodu, jak się tłumaczą i co najważniejsze, jakie są skutki tego zgubnego nałogu.
 • Totalizator chce kupić kasyna
  Blisko kupna spółki Casinos Poland jest Totalizator Sportowy - dowiedział się "Puls Biznesu".
 • Totalizator kontra jednoręcy bandyci
  Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów sprawdza czy Totalizator Sportowy nie naruszył przepisów antymonopolowych. Chodzi o decyzję zarządu Totalizatora ze stycznia tego roku, która nakazywała ajentom usunięcie z kolektur TS automatów o niskich wygranych. Jednoręcy bandyci mieli zniknąć do końca lutego, a wszystko pod rygorem rozwiązania umowy.
 • Totalizator szuka zysków w internecie
  Prezes TS Sławomir Dudziński prosi ministrów finansów oraz skarbu, by znowelizowali ustawę o grach hazardowych. Totalizator chce sprzedawać swoje produkty za pomocą sieci, SMS-ów i MMS-ów. Chodzi o rynek wart ponad 3 mld zł.