• Janusz Palikot
  Janusz Palikot był pytany w TVP Info, czy nie czuje się odpowiedzialny za mowę nienawiści w polskiej polityce. Lider Ruchu przyznał, że owszem, ale w mniejszym stopniu niż Donald Tusk i Jarosław Kaczyński.
 • Zbigniew Ziobro
  Zbigniew Ziobro krytykuje Tuska, za pomysły rządu w sprawie zmian w Europie. Zapowiada, że jego ugrupowanie nie zgodzi się z ograniczeniem suwerenności państw. Prosi o pomoc, w walce z Donaldem Tuskiem, Jarosława Kaczyńskiego.
 • Mularczyk: Zapowiedź cięć w expose będzie złą wróżbą
  Szef klubu Solidarna Polska Arkadiusz Mularczyk uważa, że jeśli w expose premiera Donalda Tuska znajdą się zapowiedzi cięć, o jakich informują media, będzie to najgorszą wróżbą dla polskiego społeczeństwa. Jego zdaniem, de facto będzie to zapowiedź likwidacji solidarnego państwa.
 • Ostatnie duże zakupy. Zacznie się oszczędzanie
  To mogą być ostatnie chwile dostatku? Trzeba przygotować Polaków na trudny czas - mówi wiceszef PO Grzegorz Schetyna. Dopytywany o cięcia ulg Schetyna powiedział, że będą one zależeć od scenariusza budżetowego, jaki przyjmie rząd.
 • Pawlak zdradza szczóły expose Tuska
  Premier ma, jak głoszą plotki, zapowiedzieć w swym expose likwidację wielu ulg. Jego koalicjant już wie, co będzie w przemówieniu. Waldemar Pawlak nie chce jednak zdradzić szczegółów. Mówi tylko, że propozycje będą "bardzo radykalne".
 • Grzegorz Schetyna zdradza plany na przyszłość
  Sprawa jest otwarta, nie ma żadnych decyzji, będą kolejne rozmowy z premierem Donaldem Tuskiem - powiedział w czwartek wiceszef PO Grzegorz Schetyna pytany, czy premier zaproponował mu stanowisko w rządzie, czy w Sejmie. "Jestem do dyspozycji" - zadeklarował.
 • Schetyna spotka się z premierem. "Sprawa powinna się wyjaśnić"
  Rusza kolejna runda negocjacji Tuska ze Schetyną. Zdaniem polityków związanych z marszałkiem Sejmu, wszystkie przecieki dotyczących jego nowej funkcji to próba ośmieszenia polityka. Ostateczne rozstrzygnięcie przyszłości numeru 2 w PO zapadnie w przyszłym tygodniu.
 • Pawlak o spotkaniu Tusk-Miller: Nie będę zazdrosny
  Nie będę zazdrosny o spotkanie dwóch facetów - tak prezes PSL Waldemar Pawlak odniósł się do piątkowego spotkania premiera Donalda Tuska z szefem klubu SLD Leszkiem Millerem.
 • Janusz Palikot i Donald Tusk
  Janusz Palikot przybierając rolę pierwszego skandalisty Rzeczypospolitej wnosi coś świeżego - tak premier Donald Tusk odniósł się w poniedziałek do wyników sondażu, dot. poparcia m.in. dla Ruchu Palikota.
 • Zbigniew Ziobro
  Decyzja o pozwie wobec premiera Donalda Tuska za jego wypowiedź dot. Zbigniewa Ziobry podczas konwencji PO zapadnie po wyborach - poinformował w poniedziałek PAP pełnomocnik europosła PiS.