• Egipt
  Prezenterka Fatma Nabil jako pierwsza kobieta w historii egipskiej telewizji państwowej wystąpiła w islamskim nakryciu głowy. Za rządów Mubaraka i jego poprzedników panował w tej kwestii zakaz.
 • Telewizyjny przewodnik weekendowy
  W ten weekend ruszają jesienne ramówki największych polskich stacji telewizyjnych. Z tej okazji widzowie mogą spodziewać się powrotów swoich ukochanych produkcji, kilku premier oraz telewizyjnych hitów. Oto najciekawsze propozycje.
 • Syria
  W siedzibie radia i TV w Damaszku wybuchła bomba. Pomimo eksplozji państwowa telewizja nie przerwała nadawania.
 • Nie siedź przed TV, jeśli chcesz dłużej żyć
  Co powiesz na ponad rok życia więcej bez specjalnego wysiłku i wyrzeczeń? Naukowcy podpowiadają banalny patent na przedłużenie długości życia.
 • Najbardziej charyzmatyczne osobowości polskiej telewizji
  O sukcesie w telewizji decydują nie tylko talent, wiedza i ciężka praca, ale również to bliżej nieokreślone "coś", co sprawia, że widzowie nie potrafią przejść obok danej postaci obojętnie. Nie wszyscy są uwielbiani, niektórzy budzą kontrowersje, a nawet ostrą krytykę, jednak każda z tych osób jest wyrazista, barwna i mocno zaznacza swoją obecność na małym ekranie. Oto nasz subiektywny ranking najbardziej charyzmatycznych osobowości polskiej telewizji.
 • Kiedy za oknem żar leje się z nieba, a w pobliżu nie ma żadnego basenu, jeziora czy choćby małej rzeczki, lepiej przeczekać upał w chłodnym zaciszu własnych czterech ścian. Oto weekendowy przewodnik telewizyjny z najciekawszymi ofertami małego ekranu, który umili oczekiwanie na łaskawszą aurę .
 • Tomasz Lis
  Bluźnierstwa, profanacja symboli narodowych, niewybredne żarty i obmacywanie dziewcząt to tylko niektóre z najbardziej spektakularnych wpadek, jakie zarejestrowała polska telewizja. Przy okazji afery z udziałem Kuby Wojewódzkiego i Michała Figurskiego, przyjrzyjmy się potknięciom na małym ekranie, które odbiły się szerokim echem, niosąc niekiedy za sobą poważne konsekwencje.
 • Najpopularniejsze rozrywowe show telewizyjne
  "X Factor" i "Must be the music" to jedne z najbardziej spektakularnych i kosztownych show w polskiej telewizji. Pomimo ogromnego nakładu finansowego, słynnych celebrytów i intensywnej promocji, programy te wciąż przegrywają walkę o widza z od lat istniejącymi na antenie "Jaka to melodia?" i "Familiada".
 • Właściciel Super Expressu uruchamia tabloidową telewizję
  Po sukcesie Eska TV i Polo TV Zbigniew Benbenek ma apetyt na kolejne kanały.
 • "Jestem Twój"
  W najbliższych dniach w telewizji będziemy mogli zobaczyć nie tylko kolejne odcinki seriali i programów rozrywkowych, ale również ciekawe filmy fabularne i dokumentalne. Poniżej kilka propozycji będących dowodem na to, że czas spędzony przed telewizorem nie musi być bezrefleksyjną rozrywką.