• Telemaniaczkom grozi depresja
  Serial za serialem, talk-show na przemian z wiadomościami, a gdy nic nie przykuwa uwagi na dłużej, skakanie po kanałach - to twoja codzienność lub relaks w wolnych chwilach? Uważaj! Doigrasz się depresji.
 • Najnowsze badania dowodzą, że przesiadywanie przed telewizorem skraca życie
  Stare przysłowie mówi, że częste mycie skraca życie. Okazuje się jednak, że tak naprawdę skraca je oglądanie telewizji. Choć na pocieszenie warto dodać, że jest także coś, co je wydłuża...
 • Nałogowe oglądanie telewizji skutkuje groźnymi chorobami
  Zaledwie dwie godziny dziennie przed telewizorem wystarczą, byś mocno podupadł na zdrowiu. Eksperci alarmują, że telamaniacy narażają siebie nawet na przedwczesną śmierć!
 • Tomasz Kammel
  Po długich poszukiwaniach Tomasz Kammel znalazł sobie pracę. Został nowym prezenterem Dwójki i nieźle na tym zarobi. Podobno 25 tysięcy złotych miesięcznie.
 • Szymon Majewski
  Na Szymona Majewskiego opbrażała się już posłanka Danuta Hojarska, którą parodiowano w „Rozmowach w Tłoku”, czy Violetta Villas. Satyryk z posłanką spotkali się nawet w sądzie. Tym razem zarzuty pod adresem komika i stacji TVN formułują środowiska żydowskie.
 • Polacy interweniują w Brukseli w sprawie napisów w TV
  Uczniowie szkół średnich z Instytutu Głuchoniemych w Warszawie skierowali petycję do Parlamentu Europejskiego, domagając się stosowania w telewizji, placówkach związanych z kulturą, np. kinach i teatrach, oraz transporcie publicznym napisów dla osób niesłyszących.
 • Wielki powrót Weroniki Marczuk
  Fani Weroniki Marczuk ubolewali nad tym, że ich ulubienica nie jest już jurorką "You Can Dance - Po prostu tańcz". Po aferze, której była bohaterką, gwiazda TVN na długo zniknęła z życia publicznego. Teraz jednak stara się odbudować swój wizerunek i pojawi się w nowym telewizyjnym programie.