• Perfekcyjna Pani Domu: Małgorzata Rozenek i Anthea Turner
    Anthea Turner niedawno gościła w Polsce. Brytyjska Perfekcyjna Pani Domu spotkała się ze swoją polską odpowiedniczką, Małgorzatą Rozenek. Panie wymieniły się spostrzeżeniami dotyczącymi programu oraz poradami odnośnie prowadzenia domu, razem wystąpiły także w programie "Dzień dobry TVN". Która z nich wygląda na większą perfekcjonistkę?
  • Brytyjska Perfekcyjna Pani Domu - Anthea Turner przylatuje do Warszawy, aby spotkać się z Małgorzatą Rozenek tuż przed premierą pierwszego odcinka polskiej edycji programu na antenie TVN Style.
  • Małgorzata Rozenek jako "Perfekcyjna Pani Domu"
    Wiosną na antenie TVN Style zadebiutuje polska edycja reality show "Perfekcyjna Pani Domu". Gospodynią programu będzie Małgorzata Rozenek, żona aktora Jacka Rozenka. Jak wykształcona prawniczka, która dotychczas zajmowała się prowadzeniem domu i wychowywaniem dzieci poradzi sobie w nowej roli? Czy zdobędzie taką popularność, jak Anthea Turner?
  • "Trinny i Susannah", "Perfekcyjna Pani Domu"
    W wiosennej ramówce stacji TVN Style szykują się zmiany. Trinny i Susannah już nie będą ubierały Polek, za to Anthea Turner pokaże kobietom, jak być "Perfekcyjną Panią Domu" .