• To bez wątpienia kobieta wielu talentów. Katarzyna Pakosińska, znana przede wszystkim jako artystka kabaretowa, od niedawna prowadzi autorski program. I idzie jej świetnie - "Pakozetka" jest jednym z najchętniej oglądanych audycji w TVN Style.
  • Katarzyna Pakosińska w nowej i zaskakującej roli! Na swojej „Pakozetce” namówi na intymne zwierzenia mężczyzn z pierwszych stron gazet. Otwarcie zapyta ich o wszystko co kobiety chciałyby wiedzieć, ale boją się zapytać.
  • Katarzyna Pakosińska, niezwykle charyzmatyczna, obdarzona charakterystycznym śmiechem artystka kabaretowa, tej wiosny wcieli się w rolę Freuda w spódnicy. W swoim nowym programie "Pakozetka", emitowanym na antenie TVN Style, będzie namawiać mężczyzn z pierwszych stron gazet na intymne zwierzenia w "woodyallenowskim klimacie".
  • Stacja TVN tyle odkryła właśnie tajniki swojej wiosennej ramówki. Wśród dobrze znanych widzom programów, z nowymi produkcjami zadebiutują Katarzyna Pakosińska, Paskal Brodnicki, Dorota Zawadzka i Małgorzata Rozenek jako "Perfekcyjna Pani domu". Jak zdradziła Mada Mołek, motto towarzyszące wiosennej ramówce to "Daj się uwieść".