• Dziś jako "Perfekcyjna Pani Domu" uczy Polski jak dbać o porządek i ład domowego ogniska. Okazuje się jednak, że piękna Małgorzata Rozenek w młodości sama była bałaganiarą.
  • "Perfekcyjna Pani Domu"
    Program "Perfekcyjna Pani Domu" podbił już serca widzów TVN Style. Od pierwszego odcinka porady Małgorzaty Rozenek znajdują się w czołówce najchętniej oglądanych programów tego kanału. Pod koniec czerwca, w niedzielne popołudnia produkcja zadebiutuje na antenie TVN. Czy szeroka publiczność pokocha "Perfekcyjną Panią Domu"?
  • Perfekcyjna Pani Domu
    Program "Perfekcyjna Pani Domu" doczekał się polskiej edycji. Od kwietnia widzowie TVN Style mogą uczyć się, jak dbać o ład i porządek we własnym otoczeniu. Prowadząca Małgorzata Rozenek opowiedziała o kulisach programu i zdradziła, z jakimi problemami zmagają się najczęściej polskie gospodynie.
  • W dobie równouprawnienia nawet dzieci wiedzą, że o ład i porządek w domu powinny dbać nie tylko kobiety, ale i mężczyźni. Dlatego w najbliższym odcinku "Perfekcyjnej Pani Domu" zobaczymy, jak Małgorzata Rozenek uczy porządku pewnego młodego kawalera.