• Hanna Lis, Renata Kaczoruk
  Od września stacja TVN Style startuje z jesienną ramówką. W tym sezonie widzowie zobaczą aż 11 nowych programów oraz kontynuacje popularnych produkcji. Do grona gwiazd stacji, z własnymi programami dołączyły Hanna Lis i Renata Kaczoruk.
 • Anita Werner, Dorota Szelągowska
  Stacja TVN Style przygotowała dla swoich widzów bogatą, wiosenną ofertę programową. Wśród nowości pojawią się nowe programy Pauliny Młynarskiej, Doroty Szelągowskiej i Katarzyny Bosackiej. Premierą będzie również film dokumentalny z Anitą Werner oraz reality-show "Apetyt na miłość".
 • programy TVN Style
  W jesiennej ofercie lifestylowej stacji TVN Style pojawi się aż siedem polskich premier, nowe odcinki kultowych programów oraz bogata oferta zagranicznych produkcji.
 • Na nadchodzącą jesień, stacja TVN Style przygotowała dla swoich widzów aż 5 nowości oraz kontynuacje znanych i sprawdzonych programów. Na antenie z własnymi projektami zadebiutują miedzy innymi Marcin Tyszka i Maja Sablewska.
 • Wiosenna ramówka stacji TVN Style to kontynuacje lubianych przez widzów produkcji oraz cztery zupełnie nowe programy. W rozmowie z portalem dziennik.pl, szefowa stacji zdradziła, czego widzowie mogą spodziewać się w nowym sezonie i co ma szansę stać się największym hitem.
 • "Słońce, woda, totalna swoboda"
  W trakcie trwania mistrzostw Euro 2012 można odnieść wrażenie, że tematyka piłki nożnej zdominowała wszystkie stacje telewizyjne. Tymczasem okazuje się, że zamiast kolejnego meczu, albo w przerwach między nimi, można przebierać w całkiem ciekawych ofertach programowych.
 • Trinny Woodall i Susannah Constantine
  Znane widzom programy - jak "Magiel towarzyski" czy "Lekcja stylu", ale też sporo nowości, m.in. show z udziałem znanych stylistek "Trinny i Susannah ubierają Polskę". To wszystko będzie można obejrzeć w nowej, wiosennej ramówce telewizji TVN Style. Na jej prezentacji pojawiło się mnóstwo znanych ze srebrnego ekranu twarzy - była Pierwsza Dama Jolanta Kwaśniewska, Dorota "Superniania" Zawadzka, Karolina Korwin-Piotrowska czy Dorota Wellman. Zobacz zdjęcia!