• Enjoy the View Love Natalia
    Reality show pokazujące życie Natalii Siwiec już niebawem trafi do szerszego grona odbiorców. Od 22 maja, program będzie emitowany na antenie stacji TVN Style.
  • "Dżoana i jej przyjaciółki z Miami" tak brzmi polski tytuł programu "Real housewives od Miami", w którym występuje Joanna Krupa. Kontrowersyjne reality show będzie można oglądać w stacji TVN Style zaledwie miesiąc po amerykańskiej premierze .
  • "Sekrety chirurgii" to pierwsze polskie reality show w pełni poświęcone tematyce operacji plastycznych. Sekrety pracy chirurgów, intymne tajemnice pacjentów i kulisy walki o młody i piękny wygląd już od września zagoszczą na antenie TVN Style.
  • Operacje plastyczne, mimo swej powszechności wciąż są tematem interesującym opinię publiczną. W jesiennej ramówce stacji TVN Style pojawi się program, w którym ochotnicy zostaną poddani serii zabiegów i operacji upiększających. Twórcy nowego show szukają ochotników.
  • Małgorzata Rozenek jako "Perfekcyjna Pani Domu"
    Wiosną na antenie TVN Style zadebiutuje polska edycja reality show "Perfekcyjna Pani Domu". Gospodynią programu będzie Małgorzata Rozenek, żona aktora Jacka Rozenka. Jak wykształcona prawniczka, która dotychczas zajmowała się prowadzeniem domu i wychowywaniem dzieci poradzi sobie w nowej roli? Czy zdobędzie taką popularność, jak Anthea Turner?