• Krystyna Mazurówna uwielbia prowokować, a łamanie wszelkich konwenansów to dla niej chleb powszedni. Nic więc dziwnego, że kiedy zdecydowała się na operację plastyczną, nie miała nic przeciwko temu, by zabiegowi przyglądały się telewizyjne kamery.
  • "Sekrety chirurgii" to polskie reality-show, które zadebiutowało na antenie TVN Style tej jesieni. Od grudnia program będzie emitowany na antenie głównego TVN.
  • "Sekrety chirurgii" to pierwsze polskie reality show w pełni poświęcone tematyce operacji plastycznych. Sekrety pracy chirurgów, intymne tajemnice pacjentów i kulisy walki o młody i piękny wygląd już od września zagoszczą na antenie TVN Style.
  • Jesienna ramówka TVN Style
    Stacja TVN Style odsłoniła tajniki swojej jesiennej ramówki. Wśród znanych i lubianych programów, znajdą się cztery polskie nowości: reality show o chirurgii plastycznej, nietypowy program kulinarny Ani Starmach, talk show Piotra Najsztuba oraz program pokazujący poszukiwania idealnej niani. Zobacz, jakie propozycje ma dla swoich widzów TVN Style tej jesieni.