• STYLIZACJE bohaterek Twin Peaks
  "Twin Peaks" wróciło na ekrany telewizorów! Bohaterowie byli postaciami kultowymi, a ich styl do dziś jest naśladowany, a wiele marek wprowadziło już linie inspirowane dziełem Davida Lyncha. Pojawiają się t-shirty z sowami, kraciaste koszule, ramoneski, ciepłe kardigany, plisowane spódnice i płaskie, stylizowane na męskie buty. Doskonała praca Patricii Norris, będącej kostiumografem i stylistką idealnie oddawały ducha lat 90. Dziś, kiedy ta dekada ponownie inspiruje projektantów powrót do Twin Peaks jest świetnym pomysłem.
 • Twin Peaks
  Cierpliwość fanów, którzy na kontynuację "Twin Peaks" czekali 26 lat niebawem zostanie nagrodzona. Premierowy odcinek nowej odsłony kultowego serialu zadebiutuje w HBO już 22 maja. Za kamerą ponownie staną David Lynch, a w obsadzie znalazły się nazwiska znane z pierwszego sezonu.
 • Taśma filmowa dla "Bonda 24" i nowego "Twin Peaks"
  Twórcy "Bonda 24" oraz nowej odsłony serialu "Twin Peaks" zdecydowali, aby – wbrew panującym cyfrowym trendom – kręcić swoje dzieła na taśmie filmowej.
 • Miasteczko Twin Peaks
  David Lynch pracuje nad kontynuacją kultowego serialu "Twin Peaks". Wiele wskazuje na to, iż reżyser ma zamiar zaangażować do projektu aktorów z danej obsady produkcji. Ostatnio propozycję współpracy złożył Michaelowi Horse'owi.
 • Miasteczko Twin Peaks
  Serial "Twin Peaks" wraca na antenę z nowymi odcinkami. Reaktywacji kultowego serialu podejmą się twórcy oryginału, David Lynch i Mark Frost. Produkcja trafi do kanału Showtime, gdzie zostanie wydłużona o 9 nowych odcinków.
 • "Tajemnice Laketop"
  Nic nie może się równać ze złem znad nowozelandzkiego jeziora… Na płyty DVD trafił głośny serial kryminalny w reżyserii Jane Campion ("Fortepian"). Nowozelandzki plener kryje w sobie grozę nie mniejszą niż lynchowskie Twin Peaks, a i sama sprawa zaginięcia ciężarnej dwunastolatki jest równie tajemnicza, co zabójstwo Laury Palmer. Czas rozpocząć dochodzenie (bo i z kryminalnym tasiemcem pod tym tytułem "Tajemnice Laketop" sporo mają wspólnego).
 • David Lynch w filmie "David chce odlecieć"
  Zamiast nowego filmu Davida Lyncha – dokument o Lynchu i fascynatach medytacji. Przewrotny, złośliwy, demaskatorski do tego stopnia, że twórca "Twin Peaks" próbował zablokować jego premierę.
 • David Sieveking i jego idol David Lynch
  Znakomity dokument o Davidzie Lynchu i fascynatach medytacji. Przewrotny, złośliwy, demaskatorski. Twórca "Twin Peaks" próbował zablokować jego premierę.