• Uznano ją za jedną z najbardziej wpływowych kobiet w Polsce, była też wzorem niezależnego fachowca - urzędnika, walczącego z komórkowym oligopolem. Ale zdecydowała się wejść w świat polityki - najpierw, jako ekspert w projekcie PiS i Piotra Glińskiego - teraz w nowym przedsięwzięciu Przemysława Wiplera. "Po 3 latach każdy urzędnik powinien obowiązkowo wylecieć z roboty na rynek i sam przeżyć gehennę poszukiwania pracy albo wymyślania własnego biznesu"  - mówi w rozmowie z dziennik.pl Anna Streżyńska, była szefowa UKE. Okazuje się, że jej nowym konikiem jest... służba zdrowia.
  • Anna Streżyńska straciła pracę
    Jej zdolności docenili zarówno Jarosław Kaczyński, jak i Donald Tusk. Była uznawana za żelazną damę polskiej telekomunikacji i kobietę, która doprowadziła polski rynek komunikacyjny do porządku. Tuż przed świętami nagle straciła pracę.
  • Będziemy taniej dzwonić z Unii do Polski? Oto plany Anny Streżyńskiej
    Do 2015 r. minuta połączenia wychodzącego w roamingu w UE nie mogłaby kosztować więcej niż ok. 0,60 zł - to propozycja prezes UKE Anny Streżyńskiej. KE w lutym zakończyła konsultacje nowych limitów po czerwcu 2012 r. i zaproponuje je na początku lipca.