• Anna Streżyńska straciła pracę
  Jej zdolności docenili zarówno Jarosław Kaczyński, jak i Donald Tusk. Była uznawana za żelazną damę polskiej telekomunikacji i kobietę, która doprowadziła polski rynek komunikacyjny do porządku. Tuż przed świętami nagle straciła pracę.
 • TP nie zapłaci kary?
  Sąd Najwyższy uchylił wyrok Sądu Apelacyjnego, dotyczący utrzymania 33 mln zł kary nałożonej przez Urząd Komunikacji Elektronicznej na Telekomunikację Polską. SA ma sprawę rozpoznać ponownie - poinformował w piątek UKE.
 • Będziemy taniej dzwonić z Unii do Polski? Oto plany Anny Streżyńskiej
  Do 2015 r. minuta połączenia wychodzącego w roamingu w UE nie mogłaby kosztować więcej niż ok. 0,60 zł - to propozycja prezes UKE Anny Streżyńskiej. KE w lutym zakończyła konsultacje nowych limitów po czerwcu 2012 r. i zaproponuje je na początku lipca.
 • UKE daje miesiąc na wypracowanie pomysłu, by skończyć z nieczciwymi loteriami
  Urząd Komunikacji Elektronicznej powołał dwa zespoły robocze, które będą starały się wyeliminować nieuczciwe loterie i konkursy sms. Mają miesiąc czasu na wypracowanie odpowiednich rozwiązań - mówi prezes UKE Anna Streżyńska.
 • Nie chcesz dostawać SMS-ów na temat konkursów i loterii? Skorzystaj z rad UKE
  Jeśli nie chcemy otrzymywać SMS-ów z informacją o konkursach i loteriach, musimy napisać skargę do swojego operatora oraz wysłać pismo do organizatora loterii, jeśli posiadamy jego dane. Wzór takiego pisma został zamieszczony na stronie internetowej UKE.