• Najlepsze teksty z jednego z najważniejszych filmów ostatniej dekady XX wieku:
  Kultowe dzieło Quentina Tarantino zmieniło na zawsze oblicze współczesnego kina. Z okazji dwudziestej rocznicy amerykańskiej premiery "Pulp Fiction" Stopklatka zebrała najsłynniejsze teksty z tej filmowej kopalni cytatów, bo przecież… Zed zszedł, kochanie. Zed zszedł.
 • Iggy Azalea i Rita Ora na okładce singla "Black Widow"
  Iggy Azalea opublikowała klip do nowego singla, "Black Widow". Wideo stanowi swoistą wariację na temat filmu "Kill Bill".
 • Charlotte Gainsbourg w miłosnym trójkącie
  O "Nimfomance" było głośno zanim na planie padł pierwszy kadr. A będzie jeszcze szumniej – wygląda bowiem na to, że zapowiedzi Larsa von Triera nie były gołosłowne i jego nowe dzieło będzie nie tylko najbardziej skandalizującym w karierze Duńczyka, ale jednym z najbardziej kontrowersyjnych w historii kina w ogóle. Oto pierwsze kadry z wywołującej wiele emocji produkcji z gwiazdorską obsadą.
 • Uma Thurman przeciwko gejom w filmie "Anita"
  Uma Thurman zagra główną rolę w filmie "Anita" – historii Anity Bryant, byłej miss stanu Oklahoma, wokalistki, konserwatywnej chrześcijanki i zdeklarowanej przeciwniczki homoseksualistów.
 • "Movie 43" – Hugh Jackman ma dość?
  Obsada "Movie 43" zapiera dech – takiej liczby topowych hollywoodzkich gwiazd chyba nie udało się jeszcze zgromadzić w jednym filmie. Od Gerarda Butlera do Hugh Jackmana, od Kate Winslet do Umy Thurman.
 • Gerard Butler jako "Trener bardzo osobisty"
  Kiedyś był wielką gwiazdą, teraz – trenerem drużyny piłkarskiej syna. Jedno się nie zmieniło – kobiety są gotowe na wszystko, by zwrócić na siebie jego uwagę. W Dniu Kobiet na ekranach polskich kin zadebiutuje Gerard Butler jako "Trener bardzo osobisty".
 • "Uwodziciel" już na DVD
  "Uwodziciel" – reżyserski debiut Declana Donnellana i Nicka Ormeroda, znanych wcześniej z pracy w niezależnym teatrze, to adaptacja rzetelna i ładnie wystylizowana. Rewolucji w kinie kostiumowym jednak nie przynosi.
 • Przywykliśmy już do tego, że gwiazdy nadają swoim dzieciom niezwykle wyszukane, a niekiedy wręcz dziwaczne imiona. Uma Thurman jednak przebiła wszystkie dotychczasowe pomysły. Aktorka nie mogła się zdecydować na jedno imię dla dziecka, dlatego córeczkę nazwała: Rosalind Arusha Arkadina Altalune Florence. Dziewczynka ma również dwa nazwiska - Thurman-Busson .
 • Uma Thurman zagra w "Nymphomaniac"
  Uma Thurman dołączyła do obsady kręconego już i głośnego filmu "Nymphomaniac" Larsa von Triera.
 • "Smash"
  "Smash" to amerykański serial wyprodukowany przez Stevena Spielberga, zwierajacy w sobie elementy musicalu. Historia opowiada o kulisach broadwayowskiej produkcji i długiej drodze, jaką muszą przejść twórcy, aktorzy i producenci, zanim spektakl zadebiutuje na scenie. Premiera "Smash" odbędzie się na Canal+ już 20 września .