• Uwodziciel Robert Pattinson i Kristin Scott Thomas
  "Uwodziciel" oparty na klasycznej powieści Guy de Maupassanta "Bel Ami" rewolucji w kinie kostiumowym nie przyniesie.
 • Uwodziciel
  Robert Pattinson znów kradnie damskie serca. Ale nie jest już szlachetnym wampirem z serii "Zmierzchów". Teraz swój urok wykorzystuje dla robienia kariery przez łóżka Umy Thurman, Christiny Ricci i Kristin Scott Thomas. Cyniczny "Uwodziciel" i jego niebezpieczne związki w kinach od 25 maja.
 • Ciężarna Uma Thurman w kostiumie kąpielowym
  Wysoka i smukła sylwetka uwieńczona imponującym biustem. Uma Thurman zawsze imponowała wyjątkowo piękną sylwetką. Ciąża jednak odmieniła figurę gwiazdy. Ciężarna Thurman swoje zaokrąglone kształty i jeszcze bardziej imponujące piersi zademonstrowała w kostiumie kąpielowm podczas spędzanych na jachcie wakacji. Oto zdjęcia!
 • Penelope Cruz – muza Almodovara
  Woody Allen, Quentin Tarantino, Pedro Almodovar... Najwybitniejsi reżyserzy zawsze mają swoje muzy u boku. Ciekawe, ile kinowych dzieł nie powstałoby, gdyby zabrakło energii twórczych kobiet?
 • Uma Thurman
  Uma Thurman nie posiada się zapewne z radości, bo po raz trzeci zostanie mamą.
 • Robert Pattinson z Christiną Ricci i Holliday Grainger na Berlinale
  Robert Pattinson nie może się nachwalić koleżanek z planu filmu "Bel Ami" – Christiny Ricci, Umy Thurman i Kristin Scott Thomas.
 • Uma Thurman
  Uma Thurman nie pamięta, kiedy ostatnio była tak szczęśliwa. To odważne wyznanie, bo aktorka jest już po dwóch rozwodach. Najwyraźniej nie zgorzkniała...
 • Robert Pattinson uwodzi piękne panie
  "Bel Ami" z Robertem Pattinsonem w roli głównej stanowi ekranizację powieści Guya de Maupassanta znanej pod polskim tytułem "Piękny pan". Dzieło przedstawia historię Georgesa Duroya, młodego człowieka z Normandii, który rozpoczyna wyrachowaną grę o sukces wśród elit Paryża. Uwodząc i wykorzystując wpływowe kobiety, niemoralny młodzieniec szybko pnie się po szczeblach kariery. W filmie występują także Uma Thurman, Christina Ricci, Kristin Scott Thomas oraz Colm Meaney. Dramat zagości w kinach w 2012 roku.
 • Uma Thurman wystąpi gościnnie w nowym serialu stacji NBC, "Smash". Aktorka zagra ... aktorkę, która walczy o rolę Marilyn Monroe w musicalu.
 • KOBIETA NA WEEKEND: On, ona i ta trzecia. Oni zdradzili żonę z… nianią
  One są piękne, bogate, a często także sławne - przynajmniej na równi ze swoimi mężami i partnerami. A jednak rodzinna sielanka skończyła się dla nich dramatami. Oni nierzadko zamienili sławne partnerki na „zwykłe” kobiety. Historie tych gwiazd przekonują, że lepiej się dwa razy zastanowić, kogo się zatrudnia w roli opiekunki do dziecka… Oto historie gwiazd, w których życiu doszło do zdrady z… nianiami.