• Artur Orzech, Doda
    Do grona celebrytów, którzy podzielili się swoimi mądrościami ze studentami, właśnie dołączyła Doda. Gwiazda rolą uniwersyteckiego wykładowcy pochwaliła się na Facebooku.
  • Edyta i Cezary Pazura
    Edyta i Cezary Pazurowie dołączyli do grona celebrytów, którzy postanowili odnaleźć się w roli uniwersyteckich wykładowców. Aktor i jego żona poprowadzili warsztaty dla studentów z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem medialnym .
  • Wykład o gender na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu przerwany. Interweniowała policja
    Świadkowie twierdzą, że policja używała paralizatorów. Tę sprawę będą musieli wyjaśnić funkcjonariusze. Faktem jest, że policja wkroczyła na wykład pod tytułem "Gender - dewastacja człowieka i rodziny" na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Spotkanie prowadził ksiądz Paweł Bortkiewicz. W pewnym momencie wykład przerwał młody człowiek w złotej sukience. Wbiegł na salę i jak podaje gazeta.pl, szybko został złapany przez kilku mężczyzn w cywilu. Potem do akcji wkroczyli umundurowani policjanci...
  • Zarzuty zakłócenia spokoju i porządku usłyszało 15 osób, zatrzymanych podczas wczorajszego wykładu profesora Zygmunta Baumana na Uniwersytecie Wrocławskim.
  • "Wyp...ać!", "Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!" - krzyczeli narodowcy na wykładzie prof. Zygmunta Baumana na uniwersytecie. Zdaniem polityków Adama Hofmana i Zbigniewa Ziobry, nic wielkiego się nie stało.