• Tragiczny wypadek w Lubuskiem
  Dwie osoby zginęły w tragicznym zderzeniu trzech samochodów. Droga krajowa nr 3 w okolicy miejscowości Skwierzyna w województwie lubuskim jest nieprzejezdna - informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.
 • Długi weekend: zginęło 71 osób, blisko 3 tys. pijanych kierowców
  71 osób zginęło, a 650 zostało rannych to bilans 525 wypadków, do których doszło na polskich drogach podczas długiego weekendu czerwcowego. Policjanci zatrzymali aż 2794 nietrzeźwych kierowców.
 • Przeładowany, zaniedbany lublin został zatrzymany przez policjantów
  11 pasażerów w dostawczym, niedopuszczonym do ruchu lublinie, przystosowanym do przewożenia trzech osób wiózł ukraiński kierowca, zatrzymany przez policję w Piekarach Śląskich - poinformował we wtorek zespół prasowy śląskiej policji.
 • Zderzenie karetki z ciężarówką. Pacjentka zmarła
  86-letnia pacjentka przewożona karetką zmarła w wyniku zderzenia z samochodem ciężarowym na drodze nr 71 w Konstantynowie Łódzkim. Ruch w miejscu wypadku jest utrudniony - poinformował w piątek PAP Grzegorz Wawryszuk z łódzkiej policji.
 • Dwa wielkie karambole na autostradzie. Są zabici i ranni
  Dwie osoby zginęły w karambolach na autostradzie A-4 w Gliwicach. Trzy ranne osoby przewieziono już do szpitali, strażacy już zakończyli uwalniać ludzi z rozbitych aut. W sumie zderzyło się ich ponad 30.