• Vanessa Hudgens
  Nie przekroczyły jeszcze 30. roku życia, a dorobiły się statusu światowych gwiazd kina. Piękna, inteligentne i utalentowane... Oto nasz subiektywny ranking najpiękniejszych aktorek przed 30-stką!
 • Joanna Krupa
  Do internetu przedostały się kolejne rozbierane (prywatne) zdjęcia gwiazd. Ofiarą ataku hakerów stają się aktorki, modelki, ale także przedstawicielki świata polityki... Wśród najnowszych nagich zdjęć, które upublicznili internetowi przestępcy, znalazły się m.in. te należące do Joanny Krupy.
 • Czy gwiazdy "Spring Breakers" wrócą do swoich ról?
  "Spring Breakers" – jeden z najbardziej kontrowersyjnych filmów ostatnich lat – doczeka się sequela.
 • Vanessa Hudgens stawi czoła kosmitom
  Vanessa Hudgens prowadzi negocjacje w sprawie roli w horrorze komediowym "The Kitchen Sink".
 • Vanessa Hudgens
  Vanessa Hudgens, 24-letnia amerykańska aktorka nie ma się czego wstydzić. Ostatnio paparazzi przyłapali ją (w kusym bikini) podczas słonecznych kąpieli w jednej z włoskich miejscowości. Seksowna brunetka relaksowała się na luksusowym jachcie w towarzystwie nie mniej atrakcyjnych koleżanek.
 • Miley Cyrus – według magazynu "Maxim" najseksowniejsza kobieta na świecie
  W rankingu stu najgorętszych kobiet świata publikowanym przez magazyn "Maxim" wszystkie miejsca na podium zajęły gwiazdy estrady. Za najseksowniejszą kobietę 2013 roku została uznana Miley Cyrus, która pokonała m.in. Rihannę, Milę Kunis i Katy Perry. O gustach się nie dyskutuje, ale wybory redaktorów popularnego magazynu wydają się dość kontrowersyjne. Choćby umieszczenie Beyoncé, Scarlett Johansson i Jessica Alba dopiero pod koniec drugiej dziesiątki. No i pierwsze miejsce dla Miley... Oto 20 pierwszych pozycji listy stu najseksowniejszych pań na świecie:
 • Gwiazdy "Spring Breakers": Selena Gomez, Rachel Korine, Ashley Benson i Vanessa Hudgens
  O "Spring Breakers" - najnowszym filmie Harmony'ego Korine'a - było głośno na długo przed tym, nim na festiwalu w Wenecji zobaczyli go pierwsi widzowie. A to za sprawą obsadzonych w głównych rolach gwiazdek Disneya. Selena Gomez i Vanessa Hudgens miały w hardcorowej produkcji ekscentryka kina zrywać ze swym "grzecznym" wizerunkiem. Czy im się udało? Co krytycy piszą o "Spring Breakers". Zebraliśmy najciekawsze opinie.
 • Dziewczyny w bikini ze "Spring Breakers"
  "Spring Breakers" – głośna produkcja z Seleną Gomez, Vanessą Hudgens i Jamesem Franco – w piątek trafi do polskich kin. O filmie z perspektywy kostiumografa opowiedziała pracująca na jego planie Heidi Bivens.
 • Niegrzeczne dziewczyny ze "Spring Breakers"
  "Spring Breakers" to kipiąca energią "grzeszna przyjemność!"(Indiewire), "absurdalnie dobra rozrywka" (This is London), "zwariowana, brawurowa i ekstremalna", (Film.com), a równocześnie "zdumiewająca, magiczna i piękna" (FilmFreak) – zachwycają się zagraniczne media. To również pierwsza okazja, by zobaczyć młode gwiazdki Disneya – Selenę Gomez i Vanessę Hudgens w tak odważnych rolach oraz... seksownym bikini.
 • "Spring Breakers" – gwiazdki Disneya rozrabiają
  Twórcy filmu "Spring Breakers" przedstawili w sieci kolejny zwiastun tylko dla widzów dorosłych. Obraz przedstawia historię czterech uczennic college'u (Vanessa Hudgens, Selena Gomez, Rachel Korine i Ashley Benson), które okradają restaurację fast food, aby zdobyć pieniądze na wypad w trakcie wiosennej przerwy w szkole... Dla gwiazdek Disneya to pierwsza niezależna i tak odważna produkcja.