• Czy gwiazdy "Spring Breakers" wrócą do swoich ról?
  "Spring Breakers" – jeden z najbardziej kontrowersyjnych filmów ostatnich lat – doczeka się sequela.
 • Gwiazdy "Spring Breakers": Selena Gomez, Rachel Korine, Ashley Benson i Vanessa Hudgens
  O "Spring Breakers" - najnowszym filmie Harmony'ego Korine'a - było głośno na długo przed tym, nim na festiwalu w Wenecji zobaczyli go pierwsi widzowie. A to za sprawą obsadzonych w głównych rolach gwiazdek Disneya. Selena Gomez i Vanessa Hudgens miały w hardcorowej produkcji ekscentryka kina zrywać ze swym "grzecznym" wizerunkiem. Czy im się udało? Co krytycy piszą o "Spring Breakers". Zebraliśmy najciekawsze opinie.
 • Dziewczyny w bikini ze "Spring Breakers"
  "Spring Breakers" – głośna produkcja z Seleną Gomez, Vanessą Hudgens i Jamesem Franco – w piątek trafi do polskich kin. O filmie z perspektywy kostiumografa opowiedziała pracująca na jego planie Heidi Bivens.
 • Niegrzeczne dziewczyny ze "Spring Breakers"
  "Spring Breakers" to kipiąca energią "grzeszna przyjemność!"(Indiewire), "absurdalnie dobra rozrywka" (This is London), "zwariowana, brawurowa i ekstremalna", (Film.com), a równocześnie "zdumiewająca, magiczna i piękna" (FilmFreak) – zachwycają się zagraniczne media. To również pierwsza okazja, by zobaczyć młode gwiazdki Disneya – Selenę Gomez i Vanessę Hudgens w tak odważnych rolach oraz... seksownym bikini.