• Czy gwiazdy "Spring Breakers" wrócą do swoich ról?
  "Spring Breakers" – jeden z najbardziej kontrowersyjnych filmów ostatnich lat – doczeka się sequela.
 • Miley Cyrus – według magazynu "Maxim" najseksowniejsza kobieta na świecie
  W rankingu stu najgorętszych kobiet świata publikowanym przez magazyn "Maxim" wszystkie miejsca na podium zajęły gwiazdy estrady. Za najseksowniejszą kobietę 2013 roku została uznana Miley Cyrus, która pokonała m.in. Rihannę, Milę Kunis i Katy Perry. O gustach się nie dyskutuje, ale wybory redaktorów popularnego magazynu wydają się dość kontrowersyjne. Choćby umieszczenie Beyoncé, Scarlett Johansson i Jessica Alba dopiero pod koniec drugiej dziesiątki. No i pierwsze miejsce dla Miley... Oto 20 pierwszych pozycji listy stu najseksowniejszych pań na świecie:
 • Gwiazdy "Spring Breakers": Selena Gomez, Rachel Korine, Ashley Benson i Vanessa Hudgens
  O "Spring Breakers" - najnowszym filmie Harmony'ego Korine'a - było głośno na długo przed tym, nim na festiwalu w Wenecji zobaczyli go pierwsi widzowie. A to za sprawą obsadzonych w głównych rolach gwiazdek Disneya. Selena Gomez i Vanessa Hudgens miały w hardcorowej produkcji ekscentryka kina zrywać ze swym "grzecznym" wizerunkiem. Czy im się udało? Co krytycy piszą o "Spring Breakers". Zebraliśmy najciekawsze opinie.
 • Dziewczyny w bikini ze "Spring Breakers"
  "Spring Breakers" – głośna produkcja z Seleną Gomez, Vanessą Hudgens i Jamesem Franco – w piątek trafi do polskich kin. O filmie z perspektywy kostiumografa opowiedziała pracująca na jego planie Heidi Bivens.
 • Niegrzeczne dziewczyny ze "Spring Breakers"
  "Spring Breakers" to kipiąca energią "grzeszna przyjemność!"(Indiewire), "absurdalnie dobra rozrywka" (This is London), "zwariowana, brawurowa i ekstremalna", (Film.com), a równocześnie "zdumiewająca, magiczna i piękna" (FilmFreak) – zachwycają się zagraniczne media. To również pierwsza okazja, by zobaczyć młode gwiazdki Disneya – Selenę Gomez i Vanessę Hudgens w tak odważnych rolach oraz... seksownym bikini.
 • "Spring Breakers" – gwiazdki Disneya rozrabiają
  Twórcy filmu "Spring Breakers" przedstawili w sieci kolejny zwiastun tylko dla widzów dorosłych. Obraz przedstawia historię czterech uczennic college'u (Vanessa Hudgens, Selena Gomez, Rachel Korine i Ashley Benson), które okradają restaurację fast food, aby zdobyć pieniądze na wypad w trakcie wiosennej przerwy w szkole... Dla gwiazdek Disneya to pierwsza niezależna i tak odważna produkcja.
 • "Spring Breakers" – James Franco i piękne dziewczyny w bikini w kinach od 5 kwietnia
  Kolejny zwiastun "Spring Breakers" – tym razem w wersji bez cenzury. Obraz przedstawia historię czterech uczennic college'u (Vanessa Hudgens, Selena Gomez, Rachel Korine i Ashley Benson), które okradają restaurację fast food, aby zdobyć pieniądze na wypad w trakcie wiosennej przerwy w szkole. Na Florydzie poznają pozbawionego skrupułów kryminalistę (James Franco), który namawia je do zlikwidowania jego największego wroga...
 • Kasia Smutniak w drodze na ceremonię zamknięcia festiwalu
  I po festiwalu. Główna nagroda Złotego Lwa przypadła w tym roku południowokoreańskiemu filmowi "Litość" w reżyserii Kima Ki Duka. Dla 51-letniego twórcy laury w Wenecji to nie pierwszyzna. W 2004 roku zdobył Srebrnego Lwa za film "Pusty dom". Oto finał słynnej imprezy w obiektywach fotografów.
 • Selena Gomez potrzebuje pieniędzy na wypad
  Do sieci trafiły nowe zdjęcia z planu filmu "Spring Breakers" Harmony'ego Korina.