Spotkanie Wałęsy z Millerem: Zachował się uczciwie
19 sierpnia 2011 Były premier, czyli "jedynka" na gdyńskiej liście SLD rozpoczął kampanię od spotkania z Lechem Wałęsą. Były prezydent, choć stwierdził, że na Millera głosować nie będzie, to docenia prośbę o spotkanie. "Zachował się uczciwie" - mówi.