Wałęsa miał pomóc w Egipcie. Ujawnia, dlaczego nie pojechał
21 lutego 2011 Laureat Pokojowej Nagrody Nobla już prawie wyjeżdżał do Egiptu. Z kraju ogarniętego rewoltą słano zaproszenia dla Lecha Wałęsy, by wziął udział w mediacjach. Były prezydent zdradza, dlaczego nic z tego nie wyszło.