• Fishing Buddy Girls Calendar
  To obowiązkowa pozycja dla miłośników biegania po lesie z bronią i moczenia kija… Kalendarz Fishing Buddy Girls wypełniony jest po brzegi zdjęciami roznegliżowanych modelek wyekwipowanych w wędki i broń myśliwską. Na 12 stronach publikacji zobaczycie m.in. takie fotki...
 • Bikini Bowfishing
  Co wspólnego ma łucznictwo, wędkarstwo i piękne dziewczyny w strojach kąpielowych... To nieodłączne elementy jednego z amerykańskich kursów poświęconych tzw. Bikini Bowfishing, czyli łowieniu ryb przy pomocy specjalnie przystosowanych łuków... Zobaczcie zdjęcia!
 • Kalendarz wędkarski
  Piękne modelki w skąpych strojach kąpielowych na tle przyrody… Niemieckiej firmie Carponizer takie obrazki wydały się zbyt banalne. Producenci sprzętu wędkarskiego postanowili wypuścić nietypowy kalendarz promocyjny. Seksowne panie pozują w nim z… dorodnymi karpiami.
 • Remigiusz Kopiej ze złowioną trocią
  Trocie są prawdopodobnie jednym z najbardziej pożądanych celów wypraw wędkarskich. Dlaczego? Większość z nas na wielokrotne zetknięcie się z trocią nie ma po prostu szans. Gatunek ten nie występuje w naszych wodach zbyt licznie, co więcej, troć to ryba wędrowna, dwuśrodowiskowa, spędzająca większość swojego życia w morzu. Zdradzamy tajemnice pomorskich wędkarzy i innych wyspecjalizowanych w trociowaniu, których sen o kelcie czy srebrniaku stał się rzeczywistością.
 • W tych sportach dominujemy!
  Polacy stają się mistrzami w niszowych sportach. Szybownictwo, kulturystyka, wędkarstwo, bojery - w tych dziedzinach gramy w lidze globalnej. Najczęściej bez wsparcia ze strony ministerstwa sportu...
 • Wędkarstwo
  Wędkarze żyjący w dużych miastach nie mają łatwego zadania. Często wyrwanie się z wędką i odpoczynek nad większym akwenem graniczy niemal z cudem. Co zatem zrobić, aby rozwijać pasję? Świetnym rozwiązaniem jest wędkowanie w tzw. „kosmosach” – sztucznych basenach zalanych wodą...
 • Związek wędkarski stracił miliony
  Była księgowa jednego z okręgów Polskiego Związku Wędkarskiego jest oskarżona o przywłaszczenie prawie 2,8 miliona złotych z kasy związku. Grozi jej do 10 lat więzienia.
 • Wybierasz się na ryby? Oto, co musisz wiedzieć
  Wybierając się na ryby, oprócz wędki należy wziąć długopis, wagę i miarkę, bowiem każdą złowioną rybę trzeba zmierzyć, zważyć i wpisać do rejestru. Za brak dokumentacji grozi nawet 500 zł kary - informuje "Metro".