• Nikolas Maduro z małżonką
  W Wenezueli - spór dotyczący wyników wyborów prezydenckich. Henrique Capriles Radonski zapowiada , że nie uzna wyników, według których wybory wygrał Nicolas Maduro, kontynuujący politykę zmarłego prezydenta Hugo Chaveza.
 • Prezydent Wenezueli, Hugo Chavez
  Potomek polskich emigrantów może sprawić niespodziankę w wyborach w Wenezueli. W sondażach idzie łeb w łeb z obecnym przywódcą - Hugo Chavezem. Czy były gubernator odbierze władzę przyjacielowi Fidela Castro?
 • Hugo Chavez
  Pewna młoda Wenezuelka otrzymała od władz nowy dom, ponieważ stała się 3-milionową zwolenniczką prezydenta Hugo Chaveza na jego Twitterze. "Dziękuję, mój dom jest przepiękny" - odpowiedziała na swoim Twitterze Natalia Valdivieso.
 • Prezydent Wenezueli, Hugo Chavez, leci do Hawany na operację
  Hugo Chavez w najbliższych dniach podda się kolejnej operacji. Wykryto u niego nowe zmiany nowotworowe. Prezydent Wenezueli zapewnia jednak, że jest w dobrej kondycji i z pewnością wystąpi w październikowych wyborach.
 • Zwolennicy walczącego z rakiem Chaveza golą głowy
  Zwolennicy prezydenta Wenezueli Hugo Chaveza ogolili sobie głowy na znak solidarności z przywódcą, który zmaga się z chorobą nowotworową. W niedzielę w Caracas odbyła się msza w intencji wyzdrowienia Chaveza, transmitowana w telewizji.
 • Hugo Chavez obchodzi 57. urodziny. Zapowiada walkę z nowotworem
  Prezydent Wenezueli Hugo Chavez, który ostatnio przeszedł na Kubie dwie operacje i chemioterapię w związku z chorobą nowotworową, w czwartek, w dniu 57. urodzin powiedział, że czuje się "odrodzony jak feniks" i postanowił pokonać raka.
 • Chavez ma plan dla Libii. Kadafi się zgodził
  Libijski przywódca Muammar Kadafi zgodził się na propozycję swego sojusznika prezydenta Wenezueli Hugo Chaveza w celu zakończenia kryzysu w Libii - poinformował libijski dziennik "Josberides" w wydaniu internetowym.
 • Chavez zrywa stosunki z Kolumbią
  Prezydent Wenezueli Hugo Chavez oznajmił, że zrywa stosunki dyplomatyczne z Kolumbią wobec oskarżenia, że jego kraj toleruje na swym terytorium obecność kolumbijskich partyzantów. Gdy to ogłaszał, obok nie stał Diego Maradona.