• Telekamery: zobacz kreacje gwiazd!
  Rozdano Telekamery. Na czerwonym dywanie zaroiło się od gwiazd, nie tylko tych ze szklanego ekranu. Jakie kreacje zaprezentowały? Zobacz.
 • "Los numeros": Lesław Żurek i Weronika Książkiewicz
  25 marca do kin wejdzie najnowsza komedia w reżyserii Ryszarda Zatorskiego. "Los numeros" to historia, o tym, że wielka wygrana na loterii może być początkiem równie wielkich kłopotów.
 • Polskie gwiazdy w charytatywnym kalendarzu
  12 pięknych kobiet, 12 stylizacji i 12 miesięcy. Nowy Rok przywitajmy z niezwykłym kalendarzem charytatywnym Fundacji Spełnionych Marzeń Małgorzaty i Tomasza Osuchów. W roli modelek wystąpiły sławne piękności: Anna Dereszowska, Edyta Herbuś, Weronika Książkiewicz, Anna Czartoryska, Joanna Jabłczyńska, Ania Wiśniewska, Katarzyna Glinka, Anna Popek, Olga Borys, Aneta Zając, Iwona Guzowska i Anna Zejdler-Ibisz. Gwiazdy pozowały w eleganckiej scenerii Pałacu w Wilanowie, ubrane w kreacje autorstwa Ewy i Piotra Krajewskich. Kalendarz można zdobyć wpłacając cegiełkę na konto Fundacji. Dochód zostanie przeznaczony na walkę z rakiem piersi. Zobacz gwiazdy w ekskluzywnych sesjach!
 • Szczupła mama: Weronika Książkiewicz
  Piękna Weronika Książkiewicz nie może narzekać na zmorę wielu młodych mam – pociążowe wałeczki. Aktorka zachwyca piękną sylwetką. Jaka jest jej recepta na piękną linię po porodzie?
 • Weronika Książkiewicz pozuje do kalendarza Fundacji Spełnionych Marzeń
  To bez wątpienia jedna z najpiękniejszych polskich aktorek. Weronika Książkiewicz to kolejna gwiazda, która pokazała serce wrażliwe na los potrzebujących. Wzięła udział w zdjęciach do charytatywnego kalendarza Fundacji Spełnionych Marzeń. Piękna Weronika w eleganckiej czarnej sukni pozowała do zdjęć w wystawnych wnętrzach pałacu w Wilanowie. Zobacz sesję!
 • Weronika Książkiewicz
  Mamy są zazwyczaj tak zapracowane, że doba to dla nich za mało... Ale jedna z nich nie ma takiego kłopotu.
 • Weronika Książkiewicz
  Weronika Książkiewicz i Krzysztof Latek rozstali się. Ona wraz z synem wyniosła się do Poznania, od został w Warszawie. Biznesmen twierdzi, że była ukochana utrudnia mu kontakt z dzieckiem.
 • Weronika Książkiewicz
  Weronika Książkiewicz wychowuje samotnie swojego synka Borysa. Jednak sytuacja życiowa zmusiła ją właśnie do powrotu do pracy. I jak to bywa w takich przypadkach, nie będzie to łatwy powrót... Musi pomyśleć o opiekunce dla syna, ale w tym momencie nie ma na to funduszy!