• Grażyna Szapołowska, Katarzyna Figura
  O serialu "Rezydencja" mówiło się jak o murowanym hicie. Wielkie nazwiska, z Katarzyną Figurą i Grażyną Szapołowską na czele, miały przyciągnąć przed ekrany szeroką publiczność. Niestety, po edycji pierwszego sezonu okazało się, że produkcja nie zyskała sympatii widzów. Teraz stacja TVP podjęła decyzję o zakończeniu zdjęć do serialu "Rezydencja".
 • Polskie gwiazdy, które żyją bez ślubu i mają dzieci.
  Nie od dziś wiadomo, że prawdziwa miłość nie potrzebuje urzędowej pieczęci... Pary, które przedstawiamy, są wyznawcami tej teorii: nie tylko nie zdecydowały się sformalizowanie swoich związków, ale nawet o tym nie myślą. Pytane o ślubne plany, wykręcają się od odpowiedzi lub mówią wprost: NIE. I do zmiany zdania nie przekonuj ich nawet to, że... mają wspólne dzieci. Oto polskie gwiazdy, które nie boją się żyć na przekór konwenansom.
 • Ciąże, które zaskoczyły polski show-biznes.
  Coraz więcej kobiet odkłada decyzję o macierzyństwie i twierdzi, że w życiu nie ma idealnej chwili na zajście w ciążę. Te starsze, które wciąż nie spełniają się jako matki, mówią nawet, że byłoby lepiej, gdyby wcześniej poddały się losowi i pozwoliły mu "zadecydować za siebie". Na szczęście nie wszystkie panie mają takie dylematy i nawet gwiazdy będące u szczytu kariery decydują się na zwolnienie tempa właśnie dla dziecka! Kobiety, które przedstawiamy, wprawdzie zaskoczyły show-biznes swoimi ciążami - musiano dla nich zmieniać scenariusze seriali, w których grały i zmieniać plany koncertowe - ale są szczęśliwymi matkami, choć mało kto podejrzewał, że to właśnie one szybko będą musiały odnaleźć się w tej trudnej roli. Zaszły w ciążę, urodziły i znowu z sukcesem wróciły (lub dopiero wracają) do gry. Za to należą im się brawa!
 • Maja Sablewska
  Kiedyś w niczym nie przypominały gwiazd. Ale dzięki spektakularnym metamorfozom zmieniły się w piękne łabędzie, a ich kariera nabrała rozpędu.
 • Weronika Książkiewicz twierdzi, że ciąża bardzo ją zmieniła.
  Sceny łóżkowe to część pracy wielu aktorów. Nie każdy jednak lubi tego typu sytuacje. Weronika Książkiewicz przyznaje, że ostatnio denerwuje się przed seksem na ekranie dużo bardziej niż jeszcze kilka lat temu - donosi "Fakt".
 • Gwiazdy na pokazie prasowym nowego serialu TVP - "Rezydencja".
  7 września wieczorem TVP1 wyemituje pierwszy odcinek nowego serialu "Rezydencja", w którym widzowie śledzić będą losy nieprzyzwoicie bogatej rodziny Podhoreckich. Przedpremierowa odsłona produkcji, reklamowanej jako polski odpowiednik kultowej "Dynastii", odbyła się wczoraj w warszawskim Hotelu Sheraton. W wydarzeniu wzięły udział m.in. aktorki odgrywające w serialu główne role: Grażyna Szapołowska, Klaudia Halejcio czy Anna Cieślik. Zobaczcie, jak prezentowały się panie i oceńcie, czy będą godnymi następczyniami bohaterek kultowej "Dynastii".
 • Weronika Książkiewicz pozuje do kalendarza Fundacji Spełnionych Marzeń
  Od czasu rozstania z biznesmenem Krzysztofem Latkiem, Weronika Książkiewicz jest sama. Piękność mówi, że nie interesują jej mężczyźni. Poza jednym…
 • Gwiazdy pokazują plecy!
  Głęboki dekolt może obnażyć bujny biust, lecz również odsłonić przed światem aksamitną skórę pleców. Nie sposób zaprzeczyć, że nagie kobiece plecy stanowią niezwykle zmysłowy widok. Nic dziwnego, że stały się typowym elementem wieczorowych i odświętnych kreacji. Teraz możemy je podziwiać również w świetle dziennym. Gwiazdy pokazują plecy! Naga skóra błyska z fantazyjnych rozcięć, spod sznurowań i zapięć. Zobacz!
 • Weronika Książkiewicz
  Przed udziałem w "Tańcu z gwiazdami" w 2009 roku musiała zrobić serię badań. Dzięki nim okazało się, że cierpi na bardzo poważną chorobę. Gdyby nie udział w programie, na pewno nie dowiedziałaby się o niej tak wcześnie!
 • Weronika Książkiewicz
  Na widok Weroniki Książkiewicz wielu panów traci oddech. Niestety, nie mamy dla nich dobrych wiadomości. Choć serce aktorki jest wolne, to ona sama nie zamierza zaprzątać sobie głowy związkami.